Tucson NX4
BlueLink NX4E

Masz problem z elektroniką - Tucson NX4? Napisz tutaj.
kerim
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 08 gru 2017, 12:34
Lokalizacja: dolnoslaskie
Twój samochód: Hyundai Tucson SMART 1.6 T-GDI
Kolor: Shimmering Silver

BlueLink NX4E

Post autor: kerim » 19 maja 2021, 9:52

BlueLink działa znakomicie, założenie konta w usłudze banalne. zastanawiam sie skąd takie problemy, poza tym pozostały systemy auta bez zarzutu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Skavi
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 29 cze 2021, 23:09
Lokalizacja: Knurów
Twój samochód: Nlain
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Biały

Re: TUCSON 2021 (NX4)

Post autor: Skavi » 30 cze 2021, 15:34

Mam pytanie odnośnie aplikacji bluelink czy można ustawić temperaturę wewnątrz samochodu z telefonu w nowym tuksonie NX4 hybrid

Awatar użytkownika
f_r_a_n_t_i_c
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2021, 15:45
Lokalizacja: Łódź
Twój samochód: 1,6 T-GDI HEV Platinum
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Silky Bronze

Re: TUCSON 2021 (NX4)

Post autor: f_r_a_n_t_i_c » 30 cze 2021, 21:56

Nie znalazłam takiej opcji. Nie odpalisz klimy ani silnika zdalnie, co to to nie. Wygoda z ustawieniami w dużej mierze polega tutaj na tym, że jak już przekopiesz się przez różne zawiłości systemu, to potem możesz na spokojnie przez Bluelink w domu zmieniać w telefonie różne opcje, które inaczej musiał byś na włączonym zapłonie robić na miejscu. A tak potem jak wsiądziesz i uruchomisz auto to oprogramowanie przypomni ci, że dokonałeś zmiany od ostatniego czasu i zapyta czy je zastosować. To samo się tyczy np. wyznaczenia w domu trasy do konkretnego celu

Skavi
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 29 cze 2021, 23:09
Lokalizacja: Knurów
Twój samochód: Nlain
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Biały

Re: TUCSON 2021 (NX4)

Post autor: Skavi » 30 cze 2021, 22:11

Dzięki za udzielenie odpowiedzi pozdrawiam

Marcinus00
Twórca
Posty: 171
Rejestracja: 18 lip 2019, 22:23
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: 1.6 GDI 2WD
Napęd 4x4: Tak
Kolor: White

Re: TUCSON 2021 (NX4)

Post autor: Marcinus00 » 30 cze 2021, 22:15

f_r_a_n_t_i_c pisze:
30 cze 2021, 21:56
Nie znalazłam takiej opcji. Nie odpalisz klimy ani silnika zdalnie, co to to nie. Wygoda z ustawieniami w dużej mierze polega tutaj na tym, że jak już przekopiesz się przez różne zawiłości systemu, to potem możesz na spokojnie przez Bluelink w domu zmieniać w telefonie różne opcje, które inaczej musiał byś na włączonym zapłonie robić na miejscu. A tak potem jak wsiądziesz i uruchomisz auto to oprogramowanie przypomni ci, że dokonałeś zmiany od ostatniego czasu i zapyta czy je zastosować. To samo się tyczy np. wyznaczenia w domu trasy do konkretnego celu
Zrobiłby to w 265km hybrydzie.

jas75
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 18 sie 2021, 0:41
Lokalizacja: Podkarpacie
Twój samochód: 1.6 GDI 150KM Executive
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Teal

BlueLink NX4E - problem

Post autor: jas75 » 13 wrz 2021, 21:23

Samochód odebrałem 24 sierpnia. BlueLink działał do 30 sierpnia czyli przez 6 dni.
Po tym czasie aplikacja nie łączyła się z samochodem, zaś chcąc wyświetlić jaką kolwiek informację typu pogoda, stacje paliw, czy parkingi, pokazywała się informacja "Odbiór danych jest opóźniony, spróbuj ponownie później".
Odłączenie klemy od akumulatora pomogła, gdyż wszystko wróciło do normy, ale tylko na tydzień. I nadal to samo.
Czy ktoś z szanownych użytkowników spotkał się z tym samym??

mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Problem z BlueLink NX4E

Post autor: mexxmen30 » 14 wrz 2021, 11:06

Wprawdzie ja mam auto z 2017 roku z grudnia pierwszy na android z kartą mobis 5 ale mniej więcej mam to samo tyle że u mnie wyświetla się komunikat " błąd usługi skataktuj się z serwisem " od odbioru auta ten błąd powraca jak bumerang serwis walczy z tym co przegląd coś tam robią i albo działa albo częściowo działa a teraz od razu po uruchomieniu auta komunikat sam się pojawia nawet jak telefon nie jest podłączony pod auto za chwilę mam przegląd więc będę klad nacisk aby to zrobiono raz a porządnie a jak nie to niech wymieniają na nowy ......

Pietrow
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2021, 8:05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Twój samochód: 1.6 T-GDI 2 WD
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Silky Bronze

Re: BlueLink NX4E

Post autor: Pietrow » 01 lut 2022, 9:35

Proszę o pomoc w instalacji BlueLinka, ponieważ nie za bardzo sobie z tym radzę. Samochód mam od tygodnia.
1. Założyłem sobie profil kierowcy i porobiłem sobie ustawienia odpowiednio dla mnie, zapisałem sobie stacje radiowe.
2. Zainstalowałem BlueLinka, (podając adres email, imię nazwisko) i połączyłem go z samochodem skanując kod QR
Po zainstalowaniu BlueLinka i połączeniu go z samochodem utworzył mi się nowy profil kierowcy z nazwą taką jaką podałem przy instalowaniu aplkacji (imię i nazwisko)
Czy zrobiłem złą kolejność? Najpierw instalacja BlueLinka, połączenie z samochodem i dopiero ustawianie profilu.
Czy można przypisać BlueLinka do istniejącego już profilu kierowcy?

Pietrow
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2021, 8:05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Twój samochód: 1.6 T-GDI 2 WD
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Silky Bronze

Re: BlueLink NX4E

Post autor: Pietrow » 01 lut 2022, 17:46

Pietrow pisze:
01 lut 2022, 9:35
Proszę o pomoc w instalacji BlueLinka, ponieważ nie za bardzo sobie z tym radzę. Samochód mam od tygodnia.
1. Założyłem sobie profil kierowcy i porobiłem sobie ustawienia odpowiednio dla mnie, zapisałem sobie stacje radiowe.
2. Zainstalowałem BlueLinka, (podając adres email, imię nazwisko) i połączyłem go z samochodem skanując kod QR
Po zainstalowaniu BlueLinka i połączeniu go z samochodem utworzył mi się nowy profil kierowcy z nazwą taką jaką podałem przy instalowaniu aplkacji (imię i nazwisko)
Czy zrobiłem złą kolejność? Najpierw instalacja BlueLinka, połączenie z samochodem i dopiero ustawianie profilu.
Czy można przypisać BlueLinka do istniejącego już profilu kierowcy?
I jak? Ktoś coś wie w ww. temacie?

Tafla
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2022, 9:33
Lokalizacja: Toruń
Twój samochód: Tucson NX4 1.6 T-GDi
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Silky BRonze

Re: BlueLink NX4E

Post autor: Tafla » 02 lut 2022, 12:05

Ja najpierw założyłem profil w samochodzie, potem na Bluelink założyłem konto i powiązałem je w aplikacji.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu