Tucson TL
Porównanie Tucsona z innymi samochodami.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Hyundai Tucson TL 2015-2020?
krisman

Re: Porównanie Tucsona z innymi samochodami.

Post autor: krisman » 09 lut 2018, 14:05

Julek, szczeliny czy twarde plastiki to nie usterki! To sposób montażu i jakość materiałów. Przeczytaj uważnie kryteria jakie są brane, a tego typu test na pewno nie są wyznacznikiem, ale dają jakiś tam pogląd o markach. Jeśli w USA, Anglii, Australii, a nawet w niemieckim A.Ś. podają czołowe miejsca takich marek jak, Honda, Toyota, Mazda, Hyundai czy KIA, to jednak jest to wskazówka.

Julek

Re: Porównanie Tucsona z innymi samochodami.

Post autor: Julek » 09 lut 2018, 16:36

Szczeliny to może nie usterki, ale tytuł opracowania brzmi "Raport Jakości". A dla mnie to właśnie podlega pod jakość. A jeżeli takie usterki jak hałasy w t-gdi w Hyundai'u NIE są brane pod uwagę w serwisach H, to mamy właśnie taką markę na pierwszym miejscu i dlatego mnie to nie dziwi.
Równie dobrze mogłem kupić po Oplu Tucsoba z t-gdi i kolejny raz wpaść z nowym autem i stracić. Współczuję kolegom nie rozwiązanego problemu (nie tylko polskim użytkowników o czym świadczą zamieszczone filmiki na YT), a H pogratulować tym samym 1 miejsca za JaKOŚĆ.


Wysłane przy użyciu Tapatalka


krisman

Re: Porównanie Tucsona z innymi samochodami.

Post autor: krisman » 09 lut 2018, 17:10

Poczytaj inne fora, bywa, że skrzynie nie miały oleju! Każda firma ma grzeszki i wpadki, inaczej na 100 możliwe, by nie było 76. Generalnie to tylko jeden z wielu artykułów, jednak jakbyś nie spojrzał, czy w Anglii, czy USA czy w Europie a nawet na Antypodach te same marki brylują i to jest fakt.

MirS
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 06 mar 2017, 10:21
Lokalizacja: Wrocław
Twój samochód: 1.6 GDI Comfort + Navi
Kolor: Fiery Red

Re: Porównanie Tucsona z innymi samochodami.

Post autor: MirS » 09 lut 2018, 17:38

Czyżby Julkowi Tucs się już znudził i przestał podobać ? :roll:

Julek

Re: Porównanie Tucsona z innymi samochodami.

Post autor: Julek » 09 lut 2018, 18:25

MirS pisze:Czyżby Julkowi Tucs się już znudził i przestał podobać ? :roll:
Nie nie, nie znudził, tylko wkurzają mnie takie zestawienia gdzie H jest na czołowym miejscu, a sam wypiera się poważnej usterki w masowo produkowanych autach z turbinami, albo jest bezradny...
Ale co mi tam. Nie mam t-gdi, a więc nie mój problem, a najwięcej krzyczę.


Wysłane przy użyciu Tapatalka


wrobel

Re: Porównanie Tucsona z innymi samochodami.

Post autor: wrobel » 09 lut 2018, 18:56

Nie chce się za bardzo rozpisywać, ale fakt jest taki, że po wymianie synchronizatorów do tej pory mam spokój z brzęczeniem i mam nadzieję, że tak zostanie. Z reszta wrzucałem filmiki jak było a jak jest (i na zimnym i na gorącym)

barber

Re: Hyundai Tucson - lifting 2018

Post autor: barber » 12 lut 2018, 20:41

krisman pisze:
12 lut 2018, 17:07
Tak jakbyś nie wiedział, że trzeba negocjować :)
O tym wie każdy potencjalny klient ale już nie każdy wie ,że wystarczy poczekać do 15 Marca i ceny Tucsona będą dużo niższe.
I wtedy dopiero negocjować ;)
Taka polityka firmy, że na początku roku ceny z kosmosu a na wiosnę dają upusty, które obowiązują aż do końca roku a pózniej wchodzi wyprzedaż rocznika.
Mam Kolegę w Hyundaiu także Wiem co piszę :)

Kabello
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2017, 21:37
Lokalizacja: Rawicz
Twój samochód: Kia ceed II
Kolor: Biały

Re: Hyundai Tucson - lifting 2018

Post autor: Kabello » 12 lut 2018, 21:33

A mnie się wydaje że do 3 kwartału będą klientów trzymać w niepewności potem puszcza odświeżony model bez wielkich rabatów a na przed lifting będzie wyprzedaż rocznika...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Julek

Re: Hyundai Tucson - lifting 2018

Post autor: Julek » 12 lut 2018, 21:40

Będą, będą rabaty. Pamiętajcie, że to Hyundai, nie Mazda czy Toyota albo VW.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


miras2016
Mistrz
Posty: 885
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:40
Lokalizacja: woj. śląskie
Twój samochód: Tucson TL (2015) 1.6 T-GDI 4WD
Kolor:

Re: Hyundai Tucson - lifting 2018

Post autor: miras2016 » 12 lut 2018, 21:45

Tylko pytanie, czy będą egzemplarze ponad stan zarezerwowanych przez zdecydowanych klientów? Może okazać się, że sprzedaż starego modelu będzie tylko dla tych, którzy wpłacili zaliczkę...
1.6 T-GDI 4WD Comfort

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu