Tucson TL
Usuwanie rys przez dealera

Masz problem z nadwoziem lub karoserią - Tucson TL? Napisz tutaj.
Dominika

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: Dominika » 08 sty 2018, 11:59

Mam dwie rysy-podejrzewam ,że podczas transportu coś w Tośkę uderzyło ,może kamyczek lub gałązka( rysy są proste bez "odgałęzień", jedna pod lusterkiem druga na wlewie paliwa.Są na tyle głębokie ,że taki laik jak ja je wyłapał :evil: Było polerowanie podczas odbioru auta,ale jedynie rozmyło krawędzie nie likwidując problemu.Na wlewie natomiast została część rysy przy krawędzi-środek został spolerowany pięknie :D
Zdjęcia wstawię za jakąś godz- przy takim mrozie przyznaję szczerze nie chcę mi się schodzić do garażu a póżniej czeka mnie spacer z psiakiem :D

Dominika

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: Dominika » 09 sty 2018, 15:14

Właśnie siedzę w nieotwartym jeszcze salonie-zadzwonił do mnie kierownik serwisu i zaprosił na usunięcie rys jeszcze przed otwarciem jestem tylko ja, Tośka i robotnicy od wykończenia+ lakiernik.Bez samochodów trochę upiornie((


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dominika

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: Dominika » 09 sty 2018, 16:42

Już po sprawie :D Tośka wypolerowana- okazało się ,że odpowiednimi materiałami polerka zdała egzamin- nic nie trzeba było lakierować,rozkręcać, kombinować :D Na pytanie czy jest ok mogłam tylko odpowiedzieć, że wygląda lepiej niż w dniu zakupu :D
Teraz jeszcze tylko mają naprawić drobny błąd Navi i będę całkowicie usatysfakcjonowanym klientem :D

vanilla

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: vanilla » 09 sty 2018, 16:46

No i super, teraz będziesz mogła się cieszyć autem bez myśli z tyłu głowy, że coś jest nie tak :)

viki2000

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: viki2000 » 09 sty 2018, 17:36

Z reguły polerka pomaga. Są różne pasty, do tego słyżące , profesjonalne kosztują nie mało, np. Manzerny, ale potrafią zdziałać cuda, dlatego Dominiko byłem,przeciwny lakierowaniu. To ostateczność. Sam polerowałem mechanicznie swoje 2 auta, więc Twojemu zdziwieniu, że wygląda lepiej jak w dniu odbioru się nie dziwię. A co jak auto ma kilka lub kilkanaście lat i można je doprowadzić do stanu salonowego, wtedy to jest szok.

Julek

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: Julek » 09 sty 2018, 17:54

Jestem pod wrażeniem. A Ty Dominiko, możesz nareszcie spać spokojnie

Wysłane przy użyciu Tapatalka


mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: mexxmen30 » 09 sty 2018, 18:10

Dominiko no i pieknie ze bez ingerencji dalo sie to spolerowac mozna spokojnie jezdzic. A co to za problem trapi twoja NAVI ?

Dominika

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: Dominika » 09 sty 2018, 18:36

Navi łączy się pięknie z moim telefonem ale podczas udostępniania hot spotu pojawił się komunikat błąd systemu skontaktuj się z dealeremproblem opisywany już na forum, ale wątek zakończył się na wpisie jadę do salonu i dalej ni mapostaram się dopisać co stwierdzili u mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

vanilla

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: vanilla » 09 sty 2018, 19:01

To jest niezależne od sprzętu? Próbowałaś np. udostępniać z dwóch różnych telefonów? U mnie nie było takich przypadków, ciekawa jestem...

mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Usuwanie rys przez dealera

Post autor: mexxmen30 » 09 sty 2018, 19:37

Dominika pisze:
09 sty 2018, 18:36
Navi łączy się pięknie z moim telefonem ale podczas udostępniania hot spotu pojawił się komunikat błąd systemu skontaktuj się z dealeremObrazekproblem opisywany już na forum, ale wątek zakończył się na wpisie jadę do salonu i dalej ni maObrazekpostaram się dopisać co stwierdzili u mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika temat jest w dziale ,, Nie wykrywa WIFI" :D :D

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu