Umieszczenie rejestratora jazdy

Instrukcje i tutoriale o tym jak coś samodzielnie zrobić, naprawić lub usprawnić w swoim samochodzie.
Dafior01
Forumowicz
Auto: Tucson 1.6 T-GDI 4WD
Kolor: Ładny XN3

Re: Umieszczenie rejestratora jazdy

Post autor: Dafior01 » 05 maja 2020, 10:09

U mnie nie wiem czy nie jest problem z tym adaptorem zasilania.
Przyniosłem do domu rejestrator, podłączyłem pod zwykłą ładowarkę i przechodził cały dzień i noc. Nagrzał się, ale nie aż tak.
Z tym, że nie podłączyłem kamerki tylnej i podstawki GPS. Więc warunki jednak inne. O ile GPS można uznać że nie obciąża rejestratora, to dodatkowa kamerka już na pewno.

Muszę zrobić teraz tak, że podłącze wszystko do kupy w samochodzie, ale zasilanie zrobię nie z samochodu i adaptera, ale z zewnętrznej ładowarki. A tymczasem i tka muszę zrobić zgłoszenie na stronie producenta - zobaczymy co poradzą. Może to jakiś "known issue" i sprawa się szybko rozwiąże.

PIOTREL
Twórca
Auto: 1.6 GDI BLUEDRIVE COMFORT 2WD 2019
Kolor: Biały

Post autor: PIOTREL » 05 maja 2020, 10:44

Kolego wiele kamerek miałem w swoich rękach i we wszystkich były akumulatorki. Wiele takich akumulatorów wymieniałem. Oczywiście może zdarzyć się wyjątek jak w wymienionym przez Ciebie przykładzie. Nadal akumulatorki są szeroko stosowane w urządzeniach.

Dafior01
Forumowicz
Auto: Tucson 1.6 T-GDI 4WD
Kolor: Ładny XN3

Post autor: Dafior01 » 05 maja 2020, 12:17

To nie wyjątek. Dużo zatem przed tobą. Ale przeprosiny przyjęte. Pozdrawiam.

mular1966
Świeżak
Auto: Hyundai Tucson 2,0 TDI
Kolor: Czarny

Post autor: mular1966 » 20 maja 2020, 12:34

Witam mam zamiar zamontowac wideorejestrator mógłbys podesłac zdjecia lub napisac pod które bezpieczniki podłączyłes adapter do zasilania kamery,tez kupuje Viofo 129 dual.Z gory dzieki za pomoc.Pozdr,Mular66

ODPOWIEDZ