Tucson TL
Tucsony 2017 wysprzedane ...

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Hyundai Tucson TL 2015-2020?
Awatar użytkownika
MisiuRider
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2017, 23:15
Lokalizacja: Ruda Śląska
Twój samochód: brak
Kolor: może white sand

Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: MisiuRider » 02 sty 2018, 19:33

Witam

Dzisiaj byłem w salonie Hyundaia i ku mojemu zdziwieniu Tucson 1.6 Comfort , bez navi i co ważne kolor White Sand jest już nie dostępny, podobno jest tylko z Navi...

Myślałem, że wyprzedaz rocznika trwa przynajmniej do lutego, ale widać że Tucson ładnie podbija rynek i sie nieźle sprzedaje.
Nic tylko pozostaje czekać na rocznik 2018 :/

Kupił ktoś w ostatnich dniach Tucsona? ciekaw jestem jaką cene szło uzyskać, że tak sie posprzedawały...
Myślałem, że w lato nad morze pojade Tucsem a tu zonk:) Chyba, że na rocznik 2018 dostane fajny rabat to może wtedy...

Pozdrawiam

krisman

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: krisman » 02 sty 2018, 19:49

Nie bardzo rozumiem, chodzi ci o wersję comfort czy też classic? Inne salony mogą mieć na stanie, więc tylko dzwonić. Procedura na telefon, jedziesz tylko odebrać auto.
np.
https://www.olx.pl/oferta/hyundai-tucso ... qFTfb.html

Awatar użytkownika
MisiuRider
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2017, 23:15
Lokalizacja: Ruda Śląska
Twój samochód: brak
Kolor: może white sand

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: MisiuRider » 02 sty 2018, 20:12

Hmm...
Sprawdzali mi w dwoch salonach i w oby dwoch powiedzieli ze takiego Tucsona czyli 1.6 Comfort color White Sand bez navi nie ma juz w ofercie zostaly biale i srebrne.
Musze jutro przedzwonic na numer z linku ktory podales i sie opytac....

vanilla

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: vanilla » 02 sty 2018, 20:36

Na stocku centralnym zostały, owszem, wyłacznie białe i srebrne comforty bez navi , ale dilerzy mają jeszcze u siebie pojedyncze sztuki. Przy czym w obecnej sytuacji nie ma co liczyć na "dodatkowe rabaty", bo jak nie ty kupisz, to i tak kupi ktoś inny....

Awatar użytkownika
MisiuRider
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2017, 23:15
Lokalizacja: Ruda Śląska
Twój samochód: brak
Kolor: może white sand

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: MisiuRider » 02 sty 2018, 20:39

ok Dzieki za odpowiedz!

Zaba
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 26 lis 2017, 9:55
Lokalizacja: Oświęcim
Twój samochód: Hyundai Tucson 2.0 CDRi Style
Kolor: Micron Grey

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: Zaba » 07 sty 2018, 23:12

Dodam od siebie, że dla mnie brakło w kolorze white sand Style 1.7 141 KM... Miałem zamówione, ale dziewczyna z działu handlowego spóźniła się o jeden dzień z potwierdzeniem rezerwacji i... już go nie było... To było początkiem grudnia ;) Pan chcąc jednak wypełnić zamówienie obdzwonił wielu dilerów i z tym silnikiem dostępny był jedynie biały ze szklanym dachem, wiec ostatecznie zdecydowałem się na silnik 2.0 w MT...

vanilla

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: vanilla » 08 sty 2018, 10:39

Kto szuka ten znajdzie, bez przesady, że w kraju została niby jedna sztuka z panoramą... ;-) po prostu żaden diler nie był chętny oddać samochodu.

Julek

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: Julek » 08 sty 2018, 11:09

Dokładnie tak samo pomyślałem. Każdy chce pozbyć się najpierw tego co sam posiada. A nie wszyscy chcą się pozbywać tego co za chwilę sami sprzedadzą

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Zaba
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 26 lis 2017, 9:55
Lokalizacja: Oświęcim
Twój samochód: Hyundai Tucson 2.0 CDRi Style
Kolor: Micron Grey

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: Zaba » 08 sty 2018, 11:12

Czytamy uważnie... Ja nie napisałem, że pozostał jeden z panoramą ;) Nie napisałem też, że żaden z dilerów nie miał... Są grupy, które ze sobą współpracują i tyle... W listopadzie i grudniu sprzedawano ogromne ilości tych samochodów... Dochodziło do takich sytuacji, ze niektórzy z dilerów sprzedawali po 5-6 Tucsonów dziennie...

vanilla

Re: Tucsony 2017 wysprzedane ...

Post autor: vanilla » 08 sty 2018, 11:52

Tucsony przez cały rok sprzedają się bardzo dobrze, zatem nawet jeśli pod koniec roku sprzedaż podskoczyłaby o znikome 10%, to już zrobiłby się problem z dostępnością, a wiadomo, że sprzedaż "skacze" o jeszcze więcej. Szczególnie odczuwalne jest to w przypadku najbardziej popularnych wersji silnikowych, tj. 1,6 gdi, 1,7 crdi dct oraz, o dziwo, 2,0 185km at.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu