Tucson NX4
Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Hyundai Tucson NX4 od 2020 roku?
Awatar użytkownika
daniel.tucson4
Autor
Posty: 1205
Rejestracja: 20 lip 2021, 11:43
Lokalizacja: PL
Twój samochód: 1.6 T-GDI 150 KM
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Kolor: Taki ładny

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: daniel.tucson4 » 14 lis 2021, 12:18

Też tak, myślę. Można się dowiadywać lub delikatnie lobbować, ale przecież oni chcą jak najszybciej sprzedać i mieć obrót. Mam taki charakter, że mi się powoli odechciewa... w domu oprócz sportu w telewizji lecą tylko filmiki pokazowe i recenzje z Tucsonem 4 :lol: Już mi się trochę "znudził", a jeszcze go nie mam :lol: :lol:

Jak to mówią, z cierpliwością się człowiek rodzi i jest trudna 8-)

Amat
Twórca
Posty: 191
Rejestracja: 11 wrz 2021, 19:43
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: Tucson
Wersja: NX4
Kolor: Najładniejszy

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: Amat » 14 lis 2021, 12:21

Mam mieszane odczucia. Skoro podczas ostatniej rozmowy z dilerem stwierdził że i 30 i i20 schodzą do salonu ładnie (jak na te czasy) tylko tucsony zblokowane, to znaczy że Noszowice pracują efektywnie. Podejrzewam że tucsony są kierowane na bardziej dochodowe rynki. Ktoś już pisał że w Londynie już ich sporo jeździ. Może to jest cała tajemnica
Zdaje sobie sprawę że oni chcą sprzedawać, ale mnie zależy żeby chcieli jeszcze bardziej! 😃
Pamiętam jeszcze czasy, gdzie pestki z czereśni się wypluwało. 🤪

Awatar użytkownika
daniel.tucson4
Autor
Posty: 1205
Rejestracja: 20 lip 2021, 11:43
Lokalizacja: PL
Twój samochód: 1.6 T-GDI 150 KM
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Kolor: Taki ładny

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: daniel.tucson4 » 14 lis 2021, 14:53

Amat pisze:
14 lis 2021, 12:21
Mam mieszane odczucia. Skoro podczas ostatniej rozmowy z dilerem stwierdził że i 30 i i20 schodzą do salonu ładnie (jak na te czasy) tylko tucsony zblokowane, to znaczy że Noszowice pracują efektywnie. Podejrzewam że tucsony są kierowane na bardziej dochodowe rynki. Ktoś już pisał że w Londynie już ich sporo jeździ. Może to jest cała tajemnica
Zdaje sobie sprawę że oni chcą sprzedawać, ale mnie zależy żeby chcieli jeszcze bardziej! 😃
Niewykluczone :idea: Tylko teraz to się "kontynentalni pracownicy" na nich wypieli czyt. kierowcy ciężarowi, nie wiem jak lawetowi... pozamykali się arystokraci, ale jak to oni, wyliżą się jak zawsze... Chyba, że im wiozą Tusie barkami rzecznymi, a potem już tylko via Dunkirk 8-)

bratpit
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 26 maja 2021, 12:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Twój samochód: 1.6 T-GDI hybrid 230KM Nline Platinium
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat
Paliwo: Hybryda
Kolor: Shadow Gray

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: bratpit » 14 lis 2021, 15:15

daniel.tucson4 pisze:
14 lis 2021, 12:18
że mi się powoli odechciewa... w domu oprócz sportu w telewizji lecą tylko filmiki pokazowe i recenzje z Tucsonem 4 :lol: Już mi się trochę "znudził", a jeszcze go nie mam :lol: :lol:
Mam to samo

Awatar użytkownika
daniel.tucson4
Autor
Posty: 1205
Rejestracja: 20 lip 2021, 11:43
Lokalizacja: PL
Twój samochód: 1.6 T-GDI 150 KM
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Kolor: Taki ładny

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: daniel.tucson4 » 14 lis 2021, 16:30

bratpit pisze:
14 lis 2021, 15:15
Mam to samo
Pokaże Twój post mojej dziewczynie, bo ona powtarza, że takiego bzikowanego klienta jak ja nie ma, i tylko czekam ja powie coś w stylu: "Albo te je#@$%* auto, albo rodzina?!" A, ja nie wiem jak jej powiedzieć, że... mogę jeździć sam... :lol: bo chyba wytrzymam, bo myślę, że warto :idea:

Pedr
Twórca
Posty: 128
Rejestracja: 01 wrz 2021, 20:40
Lokalizacja: Wielkopolska
Twój samochód: Tucson
Napęd 4x4: Nie
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Dark Knight

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: Pedr » 14 lis 2021, 16:45

daniel.tucson4 pisze:
14 lis 2021, 16:30
Pokaże Twój post mojej dziewczynie, bo ona powtarza, że takiego bzikowanego klienta jak ja nie ma, i tylko czekam ja powie coś w stylu: "Albo te je#@$%* auto, albo rodzina?!" A, ja nie wiem jak jej powiedzieć, że... mogę jeździć sam... :lol: bo chyba wytrzymam, bo myślę, że warto :idea:
Ja obejrzałem chyba wszystkie możliwe testy HT na YouTubie (z Australii, Stanów, Tajwanu itp) i czuje, że mógłbym zagiąć niejednego sprzedawcę ;) ale też już mi entuzjazm przechodzi. Jestem ciekaw czy po długim weekendzie będą jakiekolwiek wiadomości od dealera bo ostatnio stanęło, że samochód miał przyjechać w tym tygodniu, co oczywiście nie dojdzie do skutku ale mogliby chociaż zadzwonić :evil:

Amat
Twórca
Posty: 191
Rejestracja: 11 wrz 2021, 19:43
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: Tucson
Wersja: NX4
Kolor: Najładniejszy

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: Amat » 14 lis 2021, 17:19

Pedr pisze:
14 lis 2021, 16:45
Ja obejrzałem chyba wszystkie możliwe testy HT na YouTubie (z Australii, Stanów, Tajwanu itp) i czuje, że mógłbym zagiąć niejednego sprzedawcę ;) ale też już mi entuzjazm przechodzi. Jestem ciekaw czy po długim weekendzie będą jakiekolwiek wiadomości od dealera bo ostatnio stanęło, że samochód miał przyjechać w tym tygodniu, co oczywiście nie dojdzie do skutku ale mogliby chociaż zadzwonić :evil:
He, he, he ja też tak miałem. Już Zadzwonili że za dwa tygodnie.... Potem się okazało że te dwa tygodnie to były.... 10 dni temu. Teraz podobno koniec listopada. A tak naprawdę pewnie bliżej wiosny. Mimo moich nie najlepszych doświadczeń życzę Ci szybkiego odbioru 😃
Pamiętam jeszcze czasy, gdzie pestki z czereśni się wypluwało. 🤪

Mickey79
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2021, 17:31
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: Tucson 1.6 tgdi
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Paliwo: Benzyna
Kolor: Shadow Grey

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: Mickey79 » 14 lis 2021, 17:32

Amat pisze:
14 lis 2021, 12:21
Mam mieszane odczucia. Skoro podczas ostatniej rozmowy z dilerem stwierdził że i 30 i i20 schodzą do salonu ładnie (jak na te czasy) tylko tucsony zblokowane, to znaczy że Noszowice pracują efektywnie. Podejrzewam że tucsony są kierowane na bardziej dochodowe rynki. Ktoś już pisał że w Londynie już ich sporo jeździ. Może to jest cała tajemnica
Zdaje sobie sprawę że oni chcą sprzedawać, ale mnie zależy żeby chcieli jeszcze bardziej! 😃
W Nosovicach nie produkują aut na rynek brytyjski.
W poniedziałek też jestem umowiony na telefon z dealerem, auto zamowione do produkcji w maju, teoretycznie wydanie mialo byc w grudniu. Spodziewam się kwietnia śledząc informacje na forum.

Amat
Twórca
Posty: 191
Rejestracja: 11 wrz 2021, 19:43
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: Tucson
Wersja: NX4
Kolor: Najładniejszy

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: Amat » 14 lis 2021, 20:27

Mickey79 pisze:
14 lis 2021, 17:32
W Nosovicach nie produkują aut na rynek brytyjski.
To akurat nie ma znaczenia. Firma i półprzewodniki są te same. Jeśli tucsony trafiają do Londynu czy Berlina to nie trafia do Polski
Pamiętam jeszcze czasy, gdzie pestki z czereśni się wypluwało. 🤪

Awatar użytkownika
daniel.tucson4
Autor
Posty: 1205
Rejestracja: 20 lip 2021, 11:43
Lokalizacja: PL
Twój samochód: 1.6 T-GDI 150 KM
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Kolor: Taki ładny

Re: Czas oczekiwania na nowego Tucsona NX4 od zamówienia

Post autor: daniel.tucson4 » 14 lis 2021, 20:57

:? Dobrze by było, jakby te 3 moje ostatnie posty odnośnie indeksu prędkości zamiast kasować to skleić w jeden i wedle uznania przenieść, a nie kasować zostawiając dziurę merytoryczną (są odpowiedzi na wątki ze skasowanych postów)

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu