Tucson TL
Zimowa biel

Galeria zdjęć Tucson TL 2015-2020 od użytkowników naszego Forum.
Inżynier Mamoń

Zimowa biel

Post autor: Inżynier Mamoń » 19 sty 2017, 5:11

Witam wszystkich,
To i ja się pochwalę :-)
1.6 T-GDI, AWD, DCT, Premium, Winter White
Nabyty 17 października 2016, do tej pory tylko 2600 km przebiegu, czyli niewiele.
Chwilowo żadnych problemów nie zauważyłem. Plastiki mogłyby być lepiej dopracowane (więcej miękkich).
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Tucsona :-)
Szerokości!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2852
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Zimowa biel

Post autor: Tucson » 19 sty 2017, 6:38

Fajnie. Już na pierwszy rzut oka widać że jest inny ;-) - masz premium bez chromowanego grilla? Lampy przednie mają soczewkę jedną - to jest led czy xenon? Inne są też lampki do jazdy dziennej i halogeny, w związku z tym doświetlone zakręty masz również?
Bialy na tej feldze i z szyberdachem podoba mi się nieziemsko. Chyba w swoim dach okleję. Fajne masz auto - gratuluję i życzę przyjemnego i bezawaryjnego użytkowania.

krisman

Re: Zimowa biel

Post autor: krisman » 19 sty 2017, 7:54

No i"bat" zamiast "płetwy". Sporo różnic w wyglądzie.

Inżynier Mamoń

Re: Zimowa biel

Post autor: Inżynier Mamoń » 19 sty 2017, 16:09

Tak, macie rację-różnic jest sporo. Tu są właściwie 4 opcje: podstawa, premium FWD, premium AWD i Limited. Także nie można tego porównywać z tym ,co jest dostępnie w salonach w Polsce. Moja wersja zubożona jest o następujące rzeczy :-) : okno dachowe, navi, skórzane siedzenia, światła mijania LED (dzienne LED-y na szczęście są), doświetlanie zakrętów (szczerze mówiąc nawet w wersji limited nie widziałem aby była ta opcja dostępna), elektryczne otwieranie bagażnika. Autko dostępne jest w dwóch wersjach silnikowych: 2.0, 164 hp oraz 1.6 T-Gdi, 175 hp. 2.0 połączone z 6 stopniowym konwencjonalnym automatem , 1.6 z 7 stopniową skrzynia DCT. "Manuala" nie ma (niestety). Mój wybór był trochę ograniczony, ze względu na dodatkowe okoliczności (miałem wcześniej ix35-2013 z którym serwis nie mógł sobie poradzić i wymienili mi autko za dopłatą).

Inżynier Mamoń

Re: Zimowa biel

Post autor: Inżynier Mamoń » 11 sie 2017, 4:35

A tak wygląda z naklejką forum (szkoda, że jest tutaj osamotniony i bez szansy na spotkanie kolegi/koleżanki z forum :) )
Przepraszam za jakość zdjęcia - robione telefonem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2852
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Zimowa biel

Post autor: Tucson » 11 sie 2017, 6:17

Świetne zdjęcie Inżynierze Mamoń.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu