Tucson TL
Zakup w GT Auto

Kupujemy używane auto - Tucson TL. Tu możesz zamieścić link do ogłoszenia i poprosić Forumowiczów o subiektywną ocenę auta z ogłoszenia.
Kubar72
Twórca
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2017, 18:50
Lokalizacja: yy
Twój samochód: yyy
Napęd 4x4: Tak
Kolor: yyy

Zakup w GT Auto

Post autor: Kubar72 » 15 lis 2017, 14:17

Dla przykładu, Tucson rocznik marzec 2017 wersja Comfort, lakier Micron Gray + zimówki nowe. Przebieg 5 tys. km stan jak nowy. Sprzedany za 74 tys. zł. Właściciel zapłacił 86 tys zł. Na minusie 12 tys. zł.( Nie wiem ile jeszcze dodatkowo zapłacił za opony). Także chyba standartowa strata na roczniku.

bartoleq1
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 20 cze 2017, 13:02
Lokalizacja: warszawa
Twój samochód: tucson 1.6gdi comfort + ford
Kolor: Biały

Re: Ubezpieczenia komunikacyjne itp,itd ..allle drogo ??...

Post autor: bartoleq1 » 15 lis 2017, 14:41

Kubar72 pisze:
15 lis 2017, 14:17
Dla przykładu, Tucson rocznik marzec 2017 wersja Comfort, lakier Micron Gray + zimówki nowe. Przebieg 5 tys. km stan jak nowy. Sprzedany za 74 tys. zł. Właściciel zapłacił 86 tys zł. Na minusie 12 tys. zł.( Nie wiem ile jeszcze dodatkowo zapłacił za opony). Także chyba standartowa strata na roczniku.

Gdzie takie ceny można znaleźć, bo szukam dla siebie i ewentualnie jeśli nie nowy, torozważam niewiele używanego, ale znaleźć nie mogę.

Kubar72
Twórca
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2017, 18:50
Lokalizacja: yy
Twój samochód: yyy
Napęd 4x4: Tak
Kolor: yyy

Re: Ubezpieczenia komunikacyjne itp,itd ..allle drogo ??...

Post autor: Kubar72 » 15 lis 2017, 15:05

U mnie w Płocku był na sprzedaż. Nawet się zastanawiałem nad kupnem bo cena atrakcyjna, ale zrezygnowałem ze względu na brak nawigacji.
U Ciebie w Wawie widzę w GT Auto Tuscony w dobrej cenie czasami.

rav

Re: Ubezpieczenia komunikacyjne itp,itd ..allle drogo ??...

Post autor: rav » 15 lis 2017, 17:03

Potwierdzam GT ma dużo Tucsonów. Sam ich rozważałem ale trzeba pytać o każdego- bo często mają jakieś mniejsze lub większe defekty. Mi biorąc na firmę się to nie opłacało jednak bo leasingodawcy nie bardzo chcieli się godzić na auto z szkodą. Ale prywatnie można pewnie rozważyć bardziej.
Nie mniej jednak bardzo fajną mają obsługę i o wszystkich takich rzeczach mówią.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Kubar72
Twórca
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2017, 18:50
Lokalizacja: yy
Twój samochód: yyy
Napęd 4x4: Tak
Kolor: yyy

Re: Ubezpieczenia komunikacyjne itp,itd ..allle drogo ??...

Post autor: Kubar72 » 28 lis 2017, 10:04

bartoleq1 pisze:
15 lis 2017, 14:41
Gdzie takie ceny można znaleźć, bo szukam dla siebie i ewentualnie jeśli nie nowy, torozważam niewiele używanego, ale znaleźć nie mogę.
Bartoleq1 trochę cierpliwości. Za chwile pewnie ktoś z forum będzie sprzedawał Tuska bo na wiosnę wychodzi lift.

rav

Re: Zakup w GT Auto

Post autor: rav » 28 lis 2017, 11:19

Ja sprzedam- odstąpię leasing bo na Rextona poluje.
Tylko, że mój Tucson wiele tańszy niż nowy nie będzie
Vitare jak już pisałem sprzedałem praktycznie w cenie zakupu po półtora roku. Niby mówili znajomi, że się nie uda a poszła jak ciepła bułeczka.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka




Julek

Re: Zakup w GT Auto

Post autor: Julek » 28 lis 2017, 18:41

@rav, widzę, że decyzja podjęta i już planujesz zdradę Tucsona
Nie żal ci będzie ?

Wysłane przy użyciu Tapatalka


rav

Re: Zakup w GT Auto

Post autor: rav » 29 lis 2017, 9:09

Julek podjęta może i tak ale będę chciał wersję Quartz plus kilka dodatków i narazie wychodzi 160tyś a to wiąże się z dużą dopłatą po odsprzedaży Tucsa, a obecnie takich wolnych środków nie mam :)
Trzeba zrobić najpierw kilka dobrych eventów :)
Poczekam więc na pierwsze rabaty- możliwe już przy wyprzedaży w marcu 2018 i wtedy zobaczę za ile będzie do wzięcia. Jak w cenie osiągalnej to Tucson idzie na ogłoszenie :)
Choć na jazdę się umówie bo się jaram jak dziecko kolejką na święta Obrazek

Zdradzić Tucsona nie zdradzę bo nie będę miał Rextona na boku tylko nastąpi wymiana za porozumieniem stron Obrazek
Oddam go z pewnością w dobre ręce.

Ale to się wszystko okaże bo też nie chodzi o to, żeby się zarzynać finansowo tylko kupić z głową i na miarę swoich możliwości. Do tego jest więc m in. rozsądne odstępne za cesja leasingu.
Takie dostałem przy Vitarze.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


cinek1

Re: Zakup w GT Auto

Post autor: cinek1 » 13 sty 2018, 2:13

Ja też rozważam sprzedaż swojego ;)

Kkuba
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 15 sie 2017, 14:43
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: 1.7 crdi Comfort 2wd
Kolor: White Sand

Re: Zakup w GT Auto

Post autor: Kkuba » 03 mar 2018, 18:30

Ja swojego sprzedam. Czekam na nowego. Wystawiam fv. Cenę do negocjacji podam za tydzień ;)
Przebieg na dziś 40 tkm
Pzdr4all
Kkuba

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu