Tucson TL
Zagłówek

Masz problem z wnętrzem i jego wyposażeniem - Tucson TL? Napisz tutaj.
Julek

Zagłówek

Post autor: Julek » 31 mar 2017, 20:32

Chciałbym zamontować w nowym aucie ramiączko które jeździło ze mną w poprzednim aucie. Ramiączko jest bardzo ładne i solidnie wykonane (nie jakieś wygięte druty), wolałbym się z nim nie rozstawać. Niestety montuje się je poprzez nakładanie pierścieni na rurkę od zagłówka. Mój były Opel Astra J posiadał zagłówki interaktywne i musiałem się nieco natrudzić aby chwilowo wyczepić przewód który znajdował się pod tapicerką.
Wiecie jak wygląda sprawa w Tucsonie ? Można wyciągnąć cały zagłówek, czy również w jednej z rurek będzie włożony przewód ?

Pawel
Twórca
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2016, 14:32
Lokalizacja: Wrocław
Twój samochód: 1.7 CRDi 7DCT 2WD BlueDrive (141 KM)
Kolor: Stargazing Blue

Re: Zagłówek

Post autor: Pawel » 01 kwie 2017, 10:26

a mozesz zdradzic co to jest ramiaczko i do czego sluzy?
2016 Hyundai Tucson
SILNIK: 1.7 CRDi 7DCT 2WD BlueDrive (141 KM)
KOLOR: Stargazing Blue
WERSJA : Style / dach panoramiczny / el. klapa / felgi 19''

Julek

Re: Zagłówek

Post autor: Julek » 01 kwie 2017, 10:48

Ramiączko na którym wiesza sie marynarkę

Wysłane przy użyciu Tapatalka.


Julek

Re: Zagłówek

Post autor: Julek » 01 kwie 2017, 11:00

Hehe. Zapomnialem, że forum ogólnopolskie, a powiedzenie "ramiączko" to ) po poznańsku. Hehe. Wieszak na zagłówek.

Wysłane przy użyciu Tapatalka.


Julek

Re: Zagłówek

Post autor: Julek » 25 maja 2017, 0:18

Dla tych którzy być może będą szukać informacji podobnie jak ja: słynne ramiączko, czyli potocznie zwany wieszak został przeze mnie założony. Zagłówek w całości bez problemu udało się wyciągnąć z fotela i tym samym nasunąć wieszak. W poprzednim aucie (Opel J) zagłówek był termoaktywny i w jednej z rurek wychodził przewód który dalej ciągnął się pod tapicerką fotela. Ot, prosta sprawa w Hyundai ale niesamowicie skomplikowana w Oplu.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu