Tucson TL
Wyświetlanie okładki płyty

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson TL? Napisz tutaj.
vartoniusz
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 19 paź 2018, 7:45
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1,7 CRDi 7DCT 2WD "GO"
Kolor: Champion blue

Wyświetlanie okładki płyty

Post autor: vartoniusz » 07 gru 2018, 21:47

Witam, czy ktoś zna mechanizmy rządzące faktem, że raz okładki podczas odtwarzania mp3 są wyświetlane a innym razem nie? Myślałem, że może w granym folderze musi być jpg z okładką płyty, ale to jest niezależne od tego (tam gdzie był jpg obrazek był wyświetlany, ale był tez wyświetlany tam gdzie pliku graficznego nie było.) Przecież w metadanych nie ma graficznych informacji jak wygląda okładka płyty z jakiej pochodzi dany otwór. Dodam, że w trakcie odtwarzania nie mam aktywnego wifi więc z neta tez nic nie zaciąga raczej.

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2855
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Wyświetlanie okładki płyty

Post autor: Tucson » 07 gru 2018, 22:00

vartoniusz pisze:
07 gru 2018, 21:47
Przecież w metadanych nie ma graficznych informacji jak wygląda okładka płyty z jakiej pochodzi dany otwór.
Są, zobacz:
https://www.youtube.com/watch?v=0Y-hpdozUK4

vartoniusz
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 19 paź 2018, 7:45
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1,7 CRDi 7DCT 2WD "GO"
Kolor: Champion blue

Re: Wyświetlanie okładki płyty

Post autor: vartoniusz » 07 gru 2018, 22:21

A to ci... Człowiek ciągle się czegoś uczy.
Dziękuje bardzo za poradę!

Zaba
Forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 26 lis 2017, 9:55
Lokalizacja: Oświęcim
Twój samochód: Hyundai Tucson 2.0 CDRi Style
Kolor: Micron Grey

Re: Wyświetlanie okładki płyty

Post autor: Zaba » 15 gru 2018, 21:34

W moim WMP nie ma tej funkcji... Walczyłem długi z okładkami... Mam kilkadziesiąt (może ponad 100) płyt przegranych do mp3 i właśnie brakowało mi okładek... Wiem, ze winamp to potrafi, ale nie do końca jest sprecyzowane czy na komputerze firmowym można go darmowo zainstalować, wiec informatycy się nie zgodzili (bez nich nic nie zainstaluję) wiec poszukałem MP3tag... i dzięki niemu dokładałem. Okładka musi być wgrana w tag, inaczej nie będzie działała na wszystkich odtwarzaczach... Wcześniej próbowałem programem Clementine. Program sam w necie szuka okładek i generalnie wszystko byłby super gdyby nie fakt... że... nie "wpisuje" on tych ok okładek w tag, i poza tym odtwarzaczem nie wyświetlają się one...
Jeśli jednak ktoś chciałby się z tym pobawić to polecam Clementine właśnie do bardzo sprawnego wyszukiwania okładek.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu