Tucson TL
Wyposażenie Tucson N-Line

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Hyundai Tucson TL 2015-2020?
DrMac
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Twój samochód: Tucson
Kolor: Biały

Wyposażenie Tucson N-Line

Post autor: DrMac » 05 lut 2020, 11:13

Cześć, zainteresowany jestem od dłuższego czasu zakupem nowego Tucsona N-Line, przeglądam różne fora, testy, filmy, opinie, również zagraniczne i zauważyłem, ze w wielu zagranicznych filmach czy tez testach występuje zupełnie inne wyposażenie samochodu, aniżeli takie co dostępne jest w Polsce. Mam na myśli np to, ze w zasadzie w wersji N-Line nie mamy możliwości posiadania kamer 360, czujnika kontrolującego martwe pole, czy elektrycznych siedzeń, które chciałbym posiadać, a dostępne jest tylko w najwyższej wersji Premium. Jakim cudem zatem w niektórych wersjach N-Line w innych krajach takie opcje są dostępne? Mógłby ktoś wytłumaczyć ten fenomen?
Dodam linka do filmu, gdzie te wyposażenie jest widoczne, a jednak przy konfiguracji w polskim salonie jest niedostępne.

https://youtu.be/HOvQxPTFNrQ

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2853
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Wyposażenie Tucson nline

Post autor: Tucson » 05 lut 2020, 12:03

Specyfikacje samochodów na rynki zagraniczne różnią się i to jest normalna rzecz - ot taka polityka sprzedażowo ofertowa Hyundai'a.

TomRaw
Twórca
Posty: 149
Rejestracja: 20 gru 2018, 20:30
Lokalizacja: Wielkopolska
Twój samochód: 1.6 CRDi 7DCT 2WD Premium
Kolor: Micron Grey

Re: Wyposażenie Tucson nline

Post autor: TomRaw » 06 lut 2020, 22:15

Niestety jest tak, jak pisze kolega Tucson. Sam zanim kupiłem swojego Premium oglądałem i jeździłem wersją N-Line, gdzie Hyundai Polska stwierdził, jak mówili dealerzy, że nie ma w naszym kraju popytu na systemy, które dostępne są wyłącznie w wersjach Premium. Szkoda, bo w innych krajach można kupić N-Line z wyposażeniem jak w Premium i nawet z silnikiem 1.6 CRDi.

xLucyferx
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2020, 0:15
Lokalizacja: Toruń
Twój samochód: brak
Kolor: Biały

Re: Wyposażenie Tucson N-Line

Post autor: xLucyferx » 09 cze 2020, 23:09

Witam, słyszałem ze nie które opcje z wyżej półki można podłączyć w sofcie trzeba podpiąć komputer i po włączać funkcję tak robią w innych markach aut. Na warsztacie u kowalskiego takiego co się zna to koszt max 500zł oczywiście jak jest to coś fizycznie w aucie. :)

stagraczynski
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 08 lis 2019, 23:35
Lokalizacja: Dobczyce
Twój samochód: TUCSON Limited 2018 1.6T
Kolor: Biały

Re: Wyposażenie Tucson N-Line

Post autor: stagraczynski » 10 cze 2020, 23:15

xLucyferx pisze:
09 cze 2020, 23:09
Witam, słyszałem ze nie które opcje z wyżej półki można podłączyć w sofcie trzeba podpiąć komputer i po włączać funkcję tak robią w innych markach aut. Na warsztacie u kowalskiego takiego co się zna to koszt max 500zł oczywiście jak jest to coś fizycznie w aucie. :)
Tutaj tak nie działa. masz 3-4 wersje do wyboru i nic nie dołożysz nie zmienisz

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu