Tucson TL
Po wymianie felg i założeniu nowych czujników ciśnienia oryginalnych. Brak wskazań ciśnienia.

Dokumentacja samochodu Hyundai Tucson. Tu znajdziesz instrukcję obsługi i inne dokumenty do Hyundai Tucson TL 2015-2020
Krowiak
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 16 cze 2024, 20:37
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Twój samochód: Hyundai Tucson 1.6 GDi 2WD
Rok produkcji: 2017
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Kolor: Czarny

Po wymianie felg i założeniu nowych czujników ciśnienia oryginalnych. Brak wskazań ciśnienia.

Post autor: Krowiak » 17 lip 2024, 13:36

Witam założyłem nowe felgi aluminiowe i nowe oryginalne czujniki ciśnienia. Przejechałem już ze 300 km i żadnych wskazań. Tzn gdy chcę sprawdzić jakie jest ciśnienie w oponach to komputer podaje info, ze kontynuuj jazdę ..... Brak błędów na wyświetlaczu. Mam ustawione ciśnienie w jednostkach psi. Proszę o pomoc czy to tak ma być czy coś trzeba właczyć??. Dziękuje bardzo.

pspgame
Weteran
Posty: 325
Rejestracja: 24 maja 2020, 16:05
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: 2.0 CRDi 6AT 4WD
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: TL
Paliwo: Diesel
Kolor: Czarny

Re: Po wymianie felg i założeniu nowych czujników ciśnienia oryginalnych. Brak wskazań ciśnienia.

Post autor: pspgame » 17 lip 2024, 14:39

Czujniki same adoptują się do nowych warunków.
Osobiście mam 2 komplety kół (lato/zima)
Po wymianie trwa ciut dłużej pierwszy pomiar niż zwykle (ale to jest dosłownie przejechanie 2 kilometrów)

Krowiak
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 16 cze 2024, 20:37
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Twój samochód: Hyundai Tucson 1.6 GDi 2WD
Rok produkcji: 2017
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Kolor: Czarny

Re: Po wymianie felg i założeniu nowych czujników ciśnienia oryginalnych. Brak wskazań ciśnienia.

Post autor: Krowiak » 17 lip 2024, 18:32

No ja też teraz mam lato i zima dwa komplety. Do nowych felg załozyłem nowe czujniki. Ale nic nie widać żeby pokazywały jakieś wartości. Może Źle czujniki załozone??

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu