Tucson TL
Wymiana zwykłych żarówek na LED w przeciwmgielnych, cofania, kierunkowskazach i stop

Masz problem z oświetleniem zewnętrznym - Tucson TL? Napisz tutaj.
Wyga
Weteran
Posty: 486
Rejestracja: 22 cze 2020, 18:47
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: Aaa
Kolor: Biały

Wymiana zwykłych żarówek na LED w przeciwmgielnych, cofania, kierunkowskazach i stop

Post autor: Wyga » 31 paź 2020, 22:33

Na jakie żarówki LED wymienialiście w światłach przeciwmgielnych przednich i tylnych, cofania, kierunkowskazach, stóp i mijania tylnych.

PonuryDrwal
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2023, 11:37
Lokalizacja: Łódź
Twój samochód: 1.6 T-GDI 2WD
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Biały

Re: Wymiana zwykłych żarówek na LED w przeciwmgielnych, cofania, kierunkowskazach i stop

Post autor: PonuryDrwal » 03 mar 2023, 11:30

Też od jakiegoś czasu przyglądam się tematowi wymiany świateł fabrycznych na LEDy. Od razu zaznaczę, że swojego Tuśka mam z drugiej ręki więc nie muszę się przejmować gwarancją.
Jak na razie z tego co udało mi się ustalić, to akurat wymiana przednich przeciwmgielnych jest dość upierdliwa, bo wiem dostęp do nich jest znacznie utrudniony - jak nie chce się demontować całego przodu, to można tego dokonać jedynie od strony nadkoli albo od spodu. Co zaś do samych LEDów - to jeszcze jestem na etapie ustalania konkretów. Wiadomo, kiedyś było ciężko o informację, teraz od ich nadmiaru trzeba te weryfikować za którą podążać... :/

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu