Tucson TL
Współczynnik głośności- problem

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson TL? Napisz tutaj.
Arek88
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 05 sty 2020, 11:07
Lokalizacja: Leszno
Twój samochód: 1.6 GDI Style, 7DCT, 4WD, 177KM
Kolor: Biały

Współczynnik głośności- problem

Post autor: Arek88 » 05 sty 2020, 11:24

Witam,
Jak powinien prawidłowo działać współczynnik głośności radia? Ten który możemy ustawić w komputerze.
Mi działa tak, że jeżeli ustawię np na poziom 4 a przed zgaszeniem silnika mam wartość mniejszą od zadanej to przy kolejnym odpaleniu wartość ta podskoczy do wartości 4- i to jest ok. Ale jeżeli przed zgaszeniem silnika wartość ta już jest wyższa i wynosi np 6 to po odpaleniu silnika nie zostanie zmieniona do wartości 4 i zostanie 6. W serwisie powiedzieli, że nie da się nic z tym nic zrobić i musi tak zostać. Wydaje mi się, że powinno to działać niezależnie od tego czy zgaszam silnik na wartości niższej czy wyższej od zadanej.
Ciekawi mnie jak jest u Was?
Samochód to Tucson 2016, 1.6 GDI, 7 DCT

avenger888
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2019, 18:56
Lokalizacja: Rzeszów
Twój samochód: 1.6 T-GDI Premium 7DCT 4WD
Kolor: Phantom Black

Re: Współczynnik głośności- problem

Post autor: avenger888 » 26 kwie 2020, 20:03

Cześć,
Wszystko opisane jest w instrukcji radia/nawigacji, co ciekawe wersja pdf którą można ściągnąć ze strony Hyundai'a nie ma wytłumaczenia tej opcji.
Zacytuję opis funkcji z wersji książkowej:
" - [Start]: Zostaje uruchomione po wyłączeniu oraz ponownym włączeniu systemu. Po wyłączeniu systemu głośność zostanie zwiększona do 5 (wartość tą można dopasować w ustawieniach), jeżeli wcześniej ustawiona była wartość niższa (niż 5).
Po włączeniu systemu głośność nie zostanie zmieniona, jeżeli wcześniej ustawiona była wartość średnia (5~25).
Po włączeniu systemu głośność zostanie zmniejszona do 25, jeżeli wcześniej ustawiona była wartość wysoka (więcej niż 25). "

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu