Tucson TL
Uszkodzony sytem AVN z WINce7 Gen 2.0

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson TL? Napisz tutaj.
Tucsyand
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 18:36
Lokalizacja: Mazowsze
Twój samochód: Hyundai Tucson III SUV 1.6 GDI Style
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Czarny

Uszkodzony sytem AVN z WINce7 Gen 2.0

Post autor: Tucsyand » 10 wrz 2021, 16:47

Jeżdżę autem z końca 2015 r wersja 2016 z AVN na systemie WINce7 Gen. 2. Miałem zainstalowane Tucsy oraz Radiologos. Radiologos działało poprawnie natomiast Tucsy nie pozwalało na komunikację z telefonem Xiaomi Mi10.
Chciałem odinstalować Tucsy zgodnie z procedurą podaną przez JKD na stronie https://jkd.no-ip.biz/hyundai/bootloader/. Po wybraniu "Tucsy odinstaluj(disinstallare)" system zawiesił się , czekałem kilkanaście minut i żadnej reakcji. zdecydowałem o wyłączeniu radia. No i katastrofa.
AVN załącza się w ten sposób że pojawia się logo Hyundaia i słyszę program jednej ze stacji radiowych, nic więcej. Jedynym działaniem reagującym dla AVN jest regulacja głośności zarówno pokrętłem jak i przyciskami na kierownicy, niemożliwa jest zmiana kanałów radiowych. Przyciski pod wyświetlaczem AVN w ogóle nie reagują , nie mam nawigacji, map, mediów i możliwości dotarcia do ustawień. Nadmienię że skorzystałem już wielokrotnie z przycisku "reset" znajdującego się przy gnieździe na kartę SD, wyłączałem również na kilka sekund główny bezpiecznik zasilania w skrzynce pod lewą stroną kierownicy. Bezskutecznie. Jeśli Znaleźliście rozwiązanie podobnego problemu proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2852
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Uszkodzony sytem AVN z WINce7 Gen 2.0

Post autor: Tucson » 16 wrz 2021, 6:54

Spróbuj odpalić bootloader i odinstalować to jeszcze raz.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu