Ustawienie powiadomień

Ogłoszenia od administratorów forum.
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 188
Rejestracja: 01 sty 2018, 1:43
Lokalizacja: Saarbrücken
Auto: 2.0 CRDi
Kolor: Black

Ustawienie powiadomień

Post autor: admin » 22 lut 2020, 1:33

W związku z tym, że ktoś pisał że nie dostaje powiadomień - krótka informacja o tym jak sobie ustawić domyślnie powiadomienia na zawsze włączone lub zapisać się do powiadomień w dowolnym temacie lub też włączać sobie powiadomienia w pojedynczych tematach.

Podczas odpisywania w temacie nie zostajecie automatycznie zapisani do otrzymywania za każdym razem powiadomienia w postaci wiadomości e-mail czy też w systemie powiadomień Forum (dzwoneczek po prawej u góry). Nie każdy lubi spam, niektóre tematy mają tysiące odpowiedzi - wiązałoby się to z otrzymaniem takiej samej ilości wiadomości e-mail czy powiadomień na Forum. Jeśli ktoś zawsze chce otrzymać powiadomienia, we wszystkich tematach w których się udziela jest taka możliwość - należy to zmienić w ustawieniach konta.

Po tej zmianie otrzymasz domyślnie powiadomienie zawsze, ale dopiero w nowo założonych przez Ciebie tematach lub w tych tematach w których udzielisz nowej odpowiedzi. Zostanie ustawiona na stałe opcja:

Obrazek

Aby ustawić powiadomienia na zawsze włączone wchodzimy na ucp.php?i=ucp_prefs&mode=post i zaznaczamy: Informuj o odpowiedziach: Tak. Zakres i sposób powiadamiania można określić tutaj: ucp.php?i=ucp_notifications&mode=notification_options

Aby otrzymywać powiadomienia w aktualnie istniejących tematach należy zapisać się w nich bezpośrednio w celu ich otrzymywania:
Obrazek

ODPOWIEDZ