Tucson NX4
Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Masz problem z wnętrzem i jego wyposażeniem - Tucson NX4? Napisz tutaj.
CreteSea1
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2022, 12:34
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: TUCSON Hybrid SUV 1.6 T-GDI HEV 6AT 4WD 230KM
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Czarny

Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: CreteSea1 » 27 cze 2023, 11:49

Witam

Poszukuję sprawdzonego uchwytu na telefon

Znam uchwyt-telefon-t2277.html
oraz https://pl.aliexpress.com/item/10050047 ... pt=glo2pol
Ale dla mnie niewiele z tego wynika, bo:
1) nie rozumiem co to oznacza "tylko dla napędu z lewej strony" , ja mam napęd 4x4
2) zakupu przez Aliexpress się obawiam - wpłacasz pieniądze nie wiadomo komu, dostajesz (albo nie) nie wiadomo kiedy

Tak, wiem że mam na ekranach dużo i mogę dzwonić itd., ale chcę z wielu względów mieć telefon przed sobą a nie ciągle brać do ręki jak coś muszę sprawdzić...

Może ktoś rozwiązał ten problem i kupił jakiś nawet prosty uchwyt, który do tego modelu pasuje - jest mało miejsca, dużo zasłania ekran, kratka z jedną poprzeczną wywiewką itd.
Ale MOŻE KOMUŚ SIĘ UDAŁO :)

Może ktoś jednak kupił ww. uchwyt na Ali i nie było problemów, jak to się wydarzyło ?

Bardzo proszę o wszelkie sugestie

Krampus
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 11 lis 2022, 13:11
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: Tucson 1.6 HEV Platinum (Sun, Safety)
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Biały

Re: Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: Krampus » 27 cze 2023, 13:10

"Left hand drive" oznacza kierownicę z lewej strony (czyli samochód dla ruchu prawostronnego).
Na AliExpress kupiłem wkład do schowka w konsoli środkowej i nie było problemu z dostawą (2022 rok). W cenę powinnien być wliczony (ale wykazany dodatkow przy składaniu zamówienia) koszt przesyłki wraz z kosztem podatku VAT. Uwaga: VAT liczony jest od ceny towaru wraz z ceną przesyłki. Cła przy tej cenie raczej się nie płaci.

Krampus
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 11 lis 2022, 13:11
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: Tucson 1.6 HEV Platinum (Sun, Safety)
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Biały

Re: Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: Krampus » 27 cze 2023, 13:20

Dla uzupełnienia - w kilku samochodach używałem rozwiązań ProCLip firmy Brodit - dla Tucsona masz to:
https://www.brodit.se/en/product/855764
plus uchwyt do konkretnego modelu telefonu.
Montaż bezinwazyjny (ProCLipa do konsoli - uchwyt na telefon trzeba przykręcić do ProCLipa), estetyka to kwesta indywidualna :).
Dwa z moich samochodów, w których miałem ProCLipa, uczestniczyło w dość poważnych kolizjach i uchwyt nie odpadł.

CreteSea1
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2022, 12:34
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: TUCSON Hybrid SUV 1.6 T-GDI HEV 6AT 4WD 230KM
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Czarny

Re: Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: CreteSea1 » 27 cze 2023, 13:25

Dzięki za sugestie

A jak kupowałeś na Ali:
1) nie było problemu z zapłatą
2) w jakim czasie otrzymałeś towar ?

Napisali w ofercie:
Wyjątkowa cena tylko na pierwsze zamówienie 48,79zł 130,96zł 62% zniżki i zastanawiam się czy wierzyć czy nie...

jak kupowałeś 1. raz też tak miałeś ?

Krampus
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 11 lis 2022, 13:11
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: Tucson 1.6 HEV Platinum (Sun, Safety)
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Biały

Re: Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: Krampus » 27 cze 2023, 13:42

CreteSea1 pisze:
27 cze 2023, 13:25
Dzięki za sugestie

A jak kupowałeś na Ali:
1) nie było problemu z zapłatą
2) w jakim czasie otrzymałeś towar ?

Napisali w ofercie:
Wyjątkowa cena tylko na pierwsze zamówienie 48,79zł 130,96zł 62% zniżki i zastanawiam się czy wierzyć czy nie...

jak kupowałeś 1. raz też tak miałeś ?
Też miałem wątpliwości ale nie było problemu z zapłatą kartą (płaciłem taką z niewielkim limitem, na wszelki wypadek). Nie pamiętam ile czekałem ale krócej niż deklarowany czas dostawy (ze dwa razy krócej). Nie było żadnych ofert promocyjnych ale ta sama tacka kosztowała od 40 do 200 PLN. Wybrałem taką za chyba 45 PLN :).

Awatar użytkownika
Zibi70
Mistrz
Posty: 952
Rejestracja: 02 paź 2021, 19:49
Lokalizacja: Mazowieckie
Twój samochód: Hyundai Tucson N-Line 1.6 T-GDI 150 KM
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Dark Knight

Re: Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: Zibi70 » 27 cze 2023, 20:01

CreteSea1 pisze:
27 cze 2023, 11:49

2) zakupu przez Aliexpress się obawiam - wpłacasz pieniądze nie wiadomo komu, dostajesz (albo nie) nie wiadomo kiedy
Uśmiechnąłem się - nie, nie drwię - po prostu moje doświadczenia to sprawiły.
Na Aliexpress kupuję od kilku lat. Na palcach jednej ręki mogę policzyć przypadki, kiedy był jakiś kłopot, który nie został satysfakcjonująco rozwiązany a kupiłem już kilkadziesiąt różnych rzeczy - do domu, samochodu, do ubrania - np. buty, do motocykla, nawet wyposażenie taktyczne, etc.
Zakupy są w pełni bezpieczne - każdy zakup jest chroniony przez program ochrony Aliexpress. Dodatkowo jeśli zapłacisz kartą, a okaże się, że towar jest nie taki jak powinien być, albo nie dostaniesz z jakiegoś powodu przesyłki i Aliexpress nie załatwi sprawy satysfakcjonująco - składasz w swoim banku reklamację transakcji kartą i dostajesz chargeback. (Wszystkie transakcje kartowe są ubezpieczone - nie wszyscy o tym wiedzą).

Taki zakup jak uchwyt na telefon to żaden koszt i żadne ryzyko - kupuj śmiało. Opcjonalnie możesz kupić dokładnie to samo na Allegro - tylko już na ogół od 50% w górę drożej.
Oczekiwanie zaostrza apetyt :twisted: miał być 15.12.2021, potem 28.12, a potem przestał być, bo tak potrafi spieprzyć Hyundai Motortest Warszawa. :evil:
28.12.2021 - Zmiana dealera i... 3.02.2022 - JEST! 8-)

CreteSea1
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2022, 12:34
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: TUCSON Hybrid SUV 1.6 T-GDI HEV 6AT 4WD 230KM
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Czarny

Re: Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: CreteSea1 » 27 cze 2023, 21:24

Dzięki za informację
Kupiłem
Zobaczymy czy dotrze
Co ciekawe mojej miejscowości nie mogłem wskazać jako adres do doręczenia przesyłki bo nie została przewidziana przez opracowujących system
Skorzystałem z adresu kolegi:))
Nie mówiąc już o wielu źle przetłumaczonych słowach i całych zwrotach oraz pseudo "sztucznej inteligencji " jako pomocy zwanej chatbotem
Chińczycy....

Awatar użytkownika
Zibi70
Mistrz
Posty: 952
Rejestracja: 02 paź 2021, 19:49
Lokalizacja: Mazowieckie
Twój samochód: Hyundai Tucson N-Line 1.6 T-GDI 150 KM
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Dark Knight

Re: Uchwyt na telefon (nieindukcyjny)

Post autor: Zibi70 » 28 cze 2023, 19:26

Idealnie nie jest - to prawda, ale ja to w życiu - coś za coś. Tu rekompensatą za mizerną jakość informacji i czas oczekiwania na przesyłkę jest szeroki asortyment i cena. Ja właśnie czekam na organizery w szczelinę między tunelem środkowym a siedzeniem, bo nie raz mi tam wpadał telefon i inne drobiazgi a po wtóre noszę więcej niż jeden telefon i w Tucsonie nie ma gdzie położyć tego drugiego więc przyda się taka kieszeń.
Obrazek
Oczekiwanie zaostrza apetyt :twisted: miał być 15.12.2021, potem 28.12, a potem przestał być, bo tak potrafi spieprzyć Hyundai Motortest Warszawa. :evil:
28.12.2021 - Zmiana dealera i... 3.02.2022 - JEST! 8-)

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu