Tucson TL
Tempomat & czujniki parkowania.

Masz problem z elektroniką - Tucson TL? Napisz tutaj.
pawel8104
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2022, 16:09
Lokalizacja: Tarnow
Twój samochód: Hyundai Tucson
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Szary

Tempomat & czujniki parkowania.

Post autor: pawel8104 » 29 lis 2022, 9:28

Kupilem Hyundai Tucson Estate 1.6 GDi S Connect 5dr 2WD (rocznik 2019, w UK). Nie ma tempomatu i ma tylko tylną kamerę parkowania. Chciałbym zainstalowac tempomat i również dodać czujniki parkowania przód i tył, które łączą się z komputerem samochodu, aby włączał się i wyłączał w zależności od jazdy. Pytalem sie w serwisach w Angli, o instalacje tego wszystkiego ale mi odmawiaja po tym sie nie zajmuja. Mysle ze im sie nie chce poniewaz wola zrobic wymiane oleju i filtra na tym wiecej zarabiaja.

Czy ktoś może wskazać mi właściwy kierunek? Czy w tym modelu jest to w ogóle możliwe? Jeśli tak, jakieś sugestie (linki) do części, które polecacie? Gdzie mogę to zrobić w Polsce najlepiej w Malopolsce?

Maniek85
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2023, 20:15
Lokalizacja: Goleniów
Twój samochód: 1.6 gdy Classic
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Biały

Re: Tempomat & czujniki parkowania.

Post autor: Maniek85 » 07 sty 2023, 20:21

Witam mam hyundai Classic bez tempomatu i ja u siebie wymieniłem tylko kierownice na taką z tempomatem i oddałem auto do serwisu żeby mi wymienili i teraz tempomat działa bez zarzutu.

Wystarczy wymienić kierownice na kierownice z tempomatem ale ja to robiłem w serwisie bo mi tak podpowiedzieli i teraz mam tempomat i wszystko działa już dwa lata

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu