Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

Ogłoszenia sprzedaży - podaj cenę, chyba że oddajesz za darmo.
Regulamin forum
Komentowanie ogłoszeń, w szczególności ceny, jakości towaru i przekazywanie krytycznych uwag może skutkować czasowym wykluczeniem z Forum!
mlodyksiegowy
Weteran
Posty: 232
Rejestracja: 22 gru 2017, 21:55
Lokalizacja: Bydgoszcz
Twój samochód: HT TL 1,6 GDI / HT NX4 1,6 TGDI 150km
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Kolor: biały / czarny

Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

Post autor: mlodyksiegowy » 21 lis 2021, 16:54

Witam,
Do sprzedania a raczej odstąpienia leasing na nowego Tucsona poniżej przesyłam link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-t ... sPreview=1

Samochód kupiłem (wziąłem w leasing) od pośrednika leasingowego z którym współpracuję ponieważ był dostępny od ręki (wycofał się klient) - nie ukrywam, że chciałbym kilka złotych na nim zarobić, nie mniej dla forumowiczów cena odstępnego do jakiejś negocjacji.
Samochód sprawdzony przed odbiorem, pomierzony miernikiem - wszystko z nim ok. zresztą to już mój 2 Tucson (mam jeszcze TL z 2017roku) więc mam z nimi jakieś doświadczenie. Od siebie dodam, że samochód jest rewelacyjny aczkolwiek szkoda, że nie automat - takie to dziwne teraz czasy mamy, że nie można mieć tego co się chce :(

Gdyby ktoś chciał to mam jeszcze zamówionego Forda Rangera Limited (zamówiony 05/2021) ma być podobno na 01/2022 ale kto wie --> generalne na chwilę obecną albo sprzedam Tucsona i wezmę Forda albo zostawię Hyundaia a odstąpię Forda, wybór robi się trudny bo Hyundai naprawdę fajny (bardziej dopracowany jak poprzednik) szkoda tylko że nie automat :(

Awatar użytkownika
daniel.tucson4
Autor
Posty: 1200
Rejestracja: 20 lip 2021, 11:43
Lokalizacja: PL
Twój samochód: 1.6 T-GDI 150 KM
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Kolor: Taki ładny

Re: Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

Post autor: daniel.tucson4 » 21 lis 2021, 20:18

Świetna oferta, tylko te 55 tys. wykupu...

W czym tak bardzo przeszkadza Ci manual. Automat to wygoda, proszę doucz niedoświadczonego, co jeszcze?

mlodyksiegowy
Weteran
Posty: 232
Rejestracja: 22 gru 2017, 21:55
Lokalizacja: Bydgoszcz
Twój samochód: HT TL 1,6 GDI / HT NX4 1,6 TGDI 150km
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Kolor: biały / czarny

Re: Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

Post autor: mlodyksiegowy » 21 lis 2021, 21:12

daniel.tucson4 pisze:
21 lis 2021, 20:18
Świetna oferta, tylko te 55 tys. wykupu...

W czym tak bardzo przeszkadza Ci manual. Automat to wygoda, proszę doucz niedoświadczonego, co jeszcze?
Hehe.... 55tys to odstępne + raty + wykup co daję sumę łączną około 143tys brutto = co uważam za niezłą ofertę ponieważ nowy samochód, którego nie ma na chwilę obecną kosztuje 131100 więc różnice mamy na poziomie 12810zł brutto minus koszt ubezpieczenia na pierwszy rok daje nam jakieś 9500zł (zakładając kupna za gotówkę). Bo jeśli bierzemy leasing oczywistym jest, że za darmo nikt nam kasy nie pożyczy niestety - tu koszt leasingu jest na poziomie 7% więc też nie ma dramatu (na poziomie inflacji :lol: )- w czasie kiedy nie ma samochodów jak ktoś coś ma to potrafi robić koszt na poziomie 13% "mówiąc - kolejka jest po ten samochód bierze Pan".

Automat to tylko lub aż wygoda, nic innego - zawsze miałem manuala i chciałem automat (po jeździe testowej Isusu D-Max - miałem go na weekend uważam że to rewelacyjne rozwiązanie - choć droższe w zakupie i eksploatacji) + adaptacyjny tempomat, którego tu nie ma z uwagi na manual no ale cóż

mgrrybak
Weteran
Posty: 487
Rejestracja: 23 wrz 2018, 22:41
Lokalizacja: Szczecin
Twój samochód: 1.7crdi 2016
Kolor: Biały

Re: Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

Post autor: mgrrybak » 21 lis 2021, 22:44


daniel.tucson4 pisze: W czym tak bardzo przeszkadza Ci manual. Automat to wygoda, proszę doucz niedoświadczonego, co jeszcze?
Takie auto to tylko automat. Nie wyobrażam sobie teraz jazdy z manualem. Jak nie jeździłeś automatem to polecam pojeździć i samemu się przekonać. Zwłaszcza po mieście.

Awatar użytkownika
daniel.tucson4
Autor
Posty: 1200
Rejestracja: 20 lip 2021, 11:43
Lokalizacja: PL
Twój samochód: 1.6 T-GDI 150 KM
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Kolor: Taki ładny

Re: Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

Post autor: daniel.tucson4 » 23 lis 2021, 9:17

mgrrybak pisze:
21 lis 2021, 22:44
Takie auto to tylko automat. Nie wyobrażam sobie teraz jazdy z manualem. Jak nie jeździłeś automatem to polecam pojeździć i samemu się przekonać. Zwłaszcza po mieście.
No, właśnie - raz budżet, dwa... mieszkam na "wsi" :)

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu