Tucson TL
Spasowanie elementów

Masz problem z nadwoziem lub karoserią - Tucson TL? Napisz tutaj.
krisman

Spasowanie elementów

Post autor: krisman » 07 gru 2016, 22:34

Odebrałem auto, ogólnie bez większych uwag, ale, czy macie lekką różnicę w szczelinie zderzaka przedniego? Lewa strona spasowana jak w audi - perfekcyjnie ale prawa już lekko rozchodzi się ku górze przy reflektorze (róznica jakies 0.3mm) Sprawdziłem pozostałe auta dostępne w salonie i tak miały wszystkie! Zaznaczam, że to naprawdę nie wielka różnica, ale ja mam "świra" jeśli chodzi o odbiór aut i sprawdzam wszystko (łącznie z miernikiem lakieru)
Zaznaczam, że zgodnie ze sztuką, strony zawsze podaję z pozycji "za kierownicą"
Ponoć są też różnice w spasowaniu tylnej klapy, ale u mnie perfekt.
mogli byście zerknąć ?
edit
w i30 to samo miejsce spasowane tragicznie! (różnica 0.2mm!)

Gee
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 08 sty 2017, 7:53
Lokalizacja: kielce
Twój samochód: Hyundai Tucson 2 2.0 CRDi 4WD Comfort
Kolor:

Re: spasowanie elementów

Post autor: Gee » 11 sty 2017, 18:47

ja mam tez pierdolca na punkcie szczelin, musze cie zmartwic ze niestety te auta to nie audi :) stwierdzajac ze u mnie jest lipa, popatrzylem po innych w salonie to stwierdzilem ze jednak nie mam tak najgorzej :) szczegolnie to widac na laczeniu grilla z maska i blotnika z slupkiem

kik

Re: spasowanie elementów

Post autor: kik » 11 sty 2017, 21:41

Ja nie mam "pierdolca" w zakresie spasowania elementów, inne rzeczy na tym świecie mnie bardziej irytują :D
Ale porównując spasowanie elementów nadwozia i wnętrza Tucsona z moim poprzednim salonowych samochodem Opel Astra J to dla Hyundaia 6 a Opla słaba 3 :D Hyundai w porównaniu z Oplem to arcydzieło.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu