Serwis do wymiany oleju oraz zabezpieczenia antykorozyjnego

Oferta warsztatów oferujących serwis, usprawnienia i naprawy Hyundai Tucson poza siecią ASO.
bladyat
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:10
Lokalizacja: warszawa
Twój samochód: 1.7
Kolor: Czarny

Serwis do wymiany oleju oraz zabezpieczenia antykorozyjnego

Post autor: bladyat » 01 lis 2020, 21:22

Koleżanki i koledzy,
chciałbym polecić wam serwis do wymiany oleju poza serwisem między zalecanymi przeglądami co 30 tys kilometrów. Serwis zlokalizowany jest w Suliszów 71 27-670 Łoniow na granicy województwa kieleckiego i podkarpackiego przy drodze DK9. Na miejscu mają oleje do naszych Tusconów ponieważ mają deal z Shell wiec bez problemów dostaniemy tam np. Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 oraz wymagane filtry które mają w zestawie co ważne nowe uszczelki filtru oleju (dwie) oraz nową podkładkę pod korek spustu.
Poza tym oferują zabezpieczanie antykorozyjne metodą Corrosion Free (kanadyjski środek) z którego skorzystałem, zajęło to trochę czasu ale myślę że warto ze względu na ilość soli sypanej na nasze drogi oraz tym ze szybko nie rozstanę się z moim Tucsonem.
Podobało mi się podejście do klienta, rozmowa i taki swobodny styl że byłem cały czas przy tym i zadawałem pytania odnośnie mojego silnika (diesel 1.7 dct) i atmosfera że nie jest się intruzem. Mają kompa żeby podłączyć do naszego samochodu i sprawdzić czy coś jest nie tak.

Więc jak ktoś mieszka niedaleko to polecam a jak może ktoś będzie przejeżdżał to może się wcześniej umówić i zrobi wszytko za jednym razem.
Żeby nie było pytań to podam namiar oraz ceny -
cena za wymianę oleju 250zł, konserwacja podwozia 700zł

bladyat
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:10
Lokalizacja: warszawa
Twój samochód: 1.7
Kolor: Czarny

Re: Serwis do wymiany oleju oraz zabezpieczenia antykorozyjnego

Post autor: bladyat » 01 lis 2020, 21:31

nie wkleił się link to tu dodaje [link usunięty]
Ostatnio zmieniony 01 lis 2020, 21:39 przez Tucson, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Jeśli chcesz reklamować się na Forum Hyundai Tucson, zgłoś się na admin@hyundaitucson.info. Wesprzyj nas a my wesprzemy Ciebie!

bladyat
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:10
Lokalizacja: warszawa
Twój samochód: 1.7
Kolor: Czarny

Re: Serwis do wymiany oleju oraz zabezpieczenia antykorozyjnego

Post autor: bladyat » 01 lis 2020, 21:55

Do kolegi Tucson , nie chce nikogo reklamować ( nie mam za złe za usuniecie linka) tylko wiem jak ciężko w obecnych czasach znaleźć naprawdę dobrego mechanika który będzie się znał na pracy, będzie miał sprzęt i wiedze i nie będzie krzyczał milion monet za swoje usługi oraz odpowiednie podejście do nas do klientów. Mam też auta innych marek i naprawdę jak coś nietypowego się stanie to tylko fora danej marki i polecane warsztaty ratują mnie i inne osoby przed kosztami.
P.S widziałem tam na innym stanowisku bmw z v8 gdzie robili generalkę silnika.

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2853
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Serwis do wymiany oleju oraz zabezpieczenia antykorozyjnego

Post autor: Tucson » 02 lis 2020, 1:30

@bladyat dzięki za sprostowanie, imho adres jest podany - zainteresowani na pewno trafią ;) Dzięki za podzielenie się opinią o w/w warsztacie!

Na Forum trafiają pierdyliardy postów z jawną reklamą. Głównie od użytkowników którzy wchodzą aby ni z gruchy ni z pietruchy reklamować się bezpośrednio (dlatego m.in. pierwsze posty nowych użytkowników są zatwierdzane ręcznie) bez takich działań mielibyśmy tutaj wysyp postów reklamujących przeróżne śmieci. Dzięki takim działaniom nie musicie tego czytać, a jest tego jak pisałem naprawdę dużo.

Wracając do tematu w autoryzowanym ASO Hyundai, w którym (może niestety) nie robi się generalki silnika V8 w BMW, za wymianę oleju (z własnym olejem) jak zapewne czytałeś, użytkownicy Tucsonów płacą o wiele mniej niż 250 zł, więc wg moich spostrzeżeń 250 zł to nie jest jakaś tam super cena. Na domiar pieczątki w książce serwisowej podbite przez ASO działają (nie wiedzieć czemu) jak magia przy odsprzedaży auta. Ludzie chcą kupować auta od pierwszego właściciela, który najlepiej jeździł tylko do kościoła i na przeglądy czy z byle pierdołą do naprawy prosto do ASO :) - więc jest to też swego rodzaju wartość dodana vs. serwis nie markujący się pieczątką z logo Hyundai. Po trzecie wykonanie dodatkowego zabezpieczenia antykorozyjnego na własną rękę wiąże się niestety z utratą gwarancji na nadwozie. No chyba że ktoś już takiej gwarancji nie ma, bo najstarsze Tucsony TL mają już powyżej 5 lat - wtedy ma to jak najbardziej sens!

bladyat
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:10
Lokalizacja: warszawa
Twój samochód: 1.7
Kolor: Czarny

Re: Serwis do wymiany oleju oraz zabezpieczenia antykorozyjnego

Post autor: bladyat » 02 lis 2020, 8:58

Dodam sprostowanie, cena 250zł to cena za wymianę gdzie olej i filtr jest po stronie warsztatu. Oczywiście wiadomo że pieczątka z serwisu się liczy ale coraz więcej samochodów będzie po gwarancji. Poza tym chodziło mi o wymianę oleju pomiędzy zalecanymi przez Hyundai 30 tys kilometrów. Pozdrawiam moderatora bo rozumiem jak to jest oraz wszystkich użytkowników forum.

Awatar użytkownika
Zibi70
Mistrz
Posty: 949
Rejestracja: 02 paź 2021, 19:49
Lokalizacja: Mazowieckie
Twój samochód: Hyundai Tucson N-Line 1.6 T-GDI 150 KM
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Dark Knight

Re: Serwis do wymiany oleju oraz zabezpieczenia antykorozyjnego

Post autor: Zibi70 » 03 paź 2021, 14:01

Tucson pisze:
02 lis 2020, 1:30
Na Forum trafiają pierdyliardy postów z jawną reklamą. Głównie od użytkowników którzy wchodzą aby ni z gruchy ni z pietruchy reklamować się bezpośrednio (dlatego m.in. pierwsze posty nowych użytkowników są zatwierdzane ręcznie) bez takich działań mielibyśmy tutaj wysyp postów reklamujących przeróżne śmieci. Dzięki takim działaniom nie musicie tego czytać, a jest tego jak pisałem naprawdę dużo.
To niestety standard i faktycznie wymaga uwagi, ale korzystając z wątku podrzucę pomysł.

Na poprzednim forum (bratniej marki), na którym zostawiłem trochę życia, wykorzystaliśmy zainteresowanie warsztatów, sklepów i dealerów w ten sposób, że członkowie forum dostawali po prostu jasno określone zniżki na usługi, które były reklamowane, opisywane w osobnej kategorii wątków. Wpisy komercyjne były oznaczane. Dzięki temu w ASO miałem np. 8% zniżki na robociznę - wyszególnianą na fakturze - czyli bez ściemy typu: To teraz do usługi, która normalnie jest za 100 zł dodamy 10 zł extra i policzymy drogiemu klientowi rabacik 8%, to daje minus 8,80 zł = do zapłaty 101,20 zł - czyli speszjal prajs for ju maj frend! ;)

Żeby uzyskać rabat wystarczyło pokazać w serwisie identyfikator członka forum, w sklepach i warsztatach bywało to na hasło, kod czy link.
Może administracja forum mogłaby przedstawiać takim kombinującym kryptoreklamę - ofertę rabatów, w zamian za oficjalną obecność komercyjną na forum - w jasno określonym zakresie. Bo co ważne, na tamtym forum mimo obecności sponsorów był porządeczek i nie zrobił się bajzel reklamowy jak na odpuście.
Oczekiwanie zaostrza apetyt :twisted: miał być 15.12.2021, potem 28.12, a potem przestał być, bo tak potrafi spieprzyć Hyundai Motortest Warszawa. :evil:
28.12.2021 - Zmiana dealera i... 3.02.2022 - JEST! 8-)

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu