Tucson TL
Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson TL? Napisz tutaj.
mgrrybak
Weteran
Posty: 487
Rejestracja: 23 wrz 2018, 22:41
Lokalizacja: Szczecin
Twój samochód: 1.7crdi 2016
Kolor: Biały

Re: Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Post autor: mgrrybak » 30 gru 2020, 23:55

Nie wiem o jakim boxie kolega mówi, bo ja kupowałem tylko z kablami z odpowiednimi wtyczkami do tucsona i wszystko działa łącznie ze sterowaniem.
Najpierw kupiłem tańszą wersję ze słabszym procesorem, a potem lepszą troszkę droższą. Słabszą zamontowałem córce w i10 i jest zadowolona.
Co do kamery cofania to od poczatku nie miałem oryginalnej więc linie tylko na sztywno.
Wskazówek na wyświetlaczu również nie miałem.
Wersji LTE nie potrzebuję. Przy włączonym BT telefon rozpoznaje, że połączył się z autem i automatycznie włącza/wyłącza router wifi.
Radio w lepszej wersji ma RDS, ale nie ma logo stacji na czym niektórym zależy.
Prezentacji video na YT jest pełno. Większość sprzętu na ali pochodzi z jednej fabryki i różnią się pamięcią, procesorem, przetwornikiem dźwięku.

Dafior01
Twórca
Posty: 169
Rejestracja: 10 paź 2019, 20:44
Lokalizacja: Zawiercie
Twój samochód: Tucson 1.6 T-GDI 4WD
Kolor: Ładny XN3

Re: Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Post autor: Dafior01 » 31 gru 2020, 3:32

mgrrybak pisze:Nie wiem o jakim boxie kolega mówi, bo ja kupowałem tylko z kablami z odpowiednimi wtyczkami do tucsona i wszystko działa łącznie ze sterowaniem.
Nie obraź sie, ale nie ciebie pytałem. To o czym sam napisałeś że nie wiesz, jest sednem działania funkcji których nawet nie masz.

@spayk, liczę na ciebie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

mgrrybak
Weteran
Posty: 487
Rejestracja: 23 wrz 2018, 22:41
Lokalizacja: Szczecin
Twój samochód: 1.7crdi 2016
Kolor: Biały

Re: Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Post autor: mgrrybak » 31 gru 2020, 10:34

Zatem przepłacaj 100% za to samo z inną nazwą firmy. Nawet w opisie tego radia nie ma nic o jakichś dodatkowych interfejsach can.

Awatar użytkownika
Baranek
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 2.0L GDI 4WD Canada
Kolor: Phantom black

Re: Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Post autor: Baranek » 31 gru 2020, 11:08

tu masz np wersje ala tesla z canbusem
https://pl.aliexpress.com/item/40003305 ... 6d41tNf0yO

Ale nie polecam tego sprzedawcy bo mam mordęge z nim niemiłosierną. Poszukaj które ci odpowiada i popytaj sprzedawcę
-----------------------------
Good driver just driving.

Dafior01
Twórca
Posty: 169
Rejestracja: 10 paź 2019, 20:44
Lokalizacja: Zawiercie
Twój samochód: Tucson 1.6 T-GDI 4WD
Kolor: Ładny XN3

Re: Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Post autor: Dafior01 » 04 sty 2021, 20:48

Tak, ze sprzedawcą zawsze mogę pogadać. I zapewne na większość pytań, usłyszę oczekiwane odpowiedzi. Znam dość dobrze skośnych braci. ;-)

Ale wydaję mi się, że po to jest to forum, że jeżeli ktoś ustrzelił dobrze, to warto takie doświadczeniem się podzielić.

Bardziej zaufam opinii kogoś kto już ma i używa, niż chatowaniu czy mejlowaniu Chinami.

Dafior01
Twórca
Posty: 169
Rejestracja: 10 paź 2019, 20:44
Lokalizacja: Zawiercie
Twój samochód: Tucson 1.6 T-GDI 4WD
Kolor: Ładny XN3

Re: Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Post autor: Dafior01 » 21 sty 2021, 21:42

Dafior01 pisze:
28 gru 2020, 12:41
Hoho. Czyli w porównaniu z oryginałem, tracimy tylko prezentację na zegarach nazw stacji radiowych oraz strzałki od nawigacji, czy tak?

Wstaw proszę linka z tym canbus box. Na aukcji którą wkleiłeś nie ma tego.

I plizzzzz. Weź telefon w dłoń, zrób krótkie wideo z tego to tu piszemy jak działa. Wstaw na YT - myślę że dużo osób będzie chciało zobaczyć.

.....Aleś ty mnie teraz zaimponował (cytując Siarę Siarzewskiego) !!
@spayk hej hej - jesteś tam?

michu75
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 01 paź 2020, 22:19
Lokalizacja: Czyżew
Twój samochód: 1.6 GDI
Kolor: Biały

Re: Radionawigacja Android 10 - czy warto?

Post autor: michu75 » 04 mar 2021, 21:06

Witam. A to mój zakup.
Posiadam wersję clasic z 2020r. Jeśli chodzi o sprzęt to "ZWNAV". Android 10, ekran IPS, 4Gb ram DDR3, 64 GB dysk. Rozdzielczość ekranu 1280*780, Bluetooth 5.0,moc 4 x 50 w, układ radiowy NXP6686 AM/FM z RDS, procesor dźwięku DSP, carplay. Ogólnie wszystko działa bardzo płynnie, zero zacięć, pełne sterowanie z kierownicy. Zamontowałem przedni rejestrator jazdy z systemem ADAS . Kamerka świetnie współpracuje z radyjkiem. Na razie kamery cofania nie montowałem ale mam to w planach. Za sprzęt zapłaciłem 1480zł razem z wysyłką ,wysyłka z Czech , brak dodatkowych opłat celnych. Radyjko zamontowałem w ASO Białystok. Koszt 760zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu