Tucson NX4
Radio i Bluetooth

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson NX4? Napisz tutaj.
Pietrow
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2021, 8:05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Twój samochód: 1.6 T-GDI 2 WD
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Silky Bronze

Radio i Bluetooth

Post autor: Pietrow » 24 mar 2022, 13:13

Witam.
Już mnie trochę irytuje AA. Raz działa, raz nie działa, asystent Google czasami ma "focha" a czasami działa. W związku z tym, chcę słuchać sobie radia i jednocześnie słyszeć komunikaty nawigacji i rozmów telefonicznych po BT w głośnikach. Jest taka możliwość ustawienia? Oczywiście, chodzi o komunikaty z nawigacji z telefonu a nie samochodowej.

Priam
Twórca
Posty: 164
Rejestracja: 21 gru 2021, 16:29
Lokalizacja: Wrocław
Twój samochód: 1,6 T-GDI mHEV Executive 2WD 2021
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Amazon Gray

Re: Radio i Bluetooth

Post autor: Priam » 27 mar 2022, 1:20

Nie ma. W żadnym aucie nie ma takiej możliwości. Nie możesz słuchać dwóch źródeł audio jednocześnie.
Jedyna opcja to coś w stylu rozmów telefonicznych tj połączenie głosowe BT, a nie media. Wtedy uzyskuje inny priorytet, zatrzymuje radio, nadaje swoje (np dzwonek tel) i później uruchamia radio z powrotem.

redlumek
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2022, 21:34
Lokalizacja: Białystok
Twój samochód: Hybrid Plug-in Platinum
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: Dark Teal

Re: Radio i Bluetooth

Post autor: redlumek » 28 mar 2022, 10:29

jest taka opcja w yanosiku - tzn. nie na raz radio z samochodu + media z telefonu - tylko radio + połączenie telefoniczne z yanosika; mi taka opcja niezbyt się podoba - słaba jakość dźwięku, trzeba ustawić optymalne opóźnienie itp
ja po prostu używam fabrycznej navi + Yanosik ustawiony nie na kanał media tylko na powiadomienia - wiec radio gra sobie - a jak yanosik chce coś powiedzieć - to głos idzie z telefonu; w tej chwili to dla mnie optymalne połączenie; być może kiedyś dopracują yanosika w AA - to się przerzucę na AA

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu