Tucson TL
Propozycja salonu co do kół zimowych

Nie wiesz jakie opony kupić? Masz problem z przeniesieniem napędu - Tucson TL - daj znać tutaj.
Awatar użytkownika
Tolekcacek
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 15 cze 2017, 9:07
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Twój samochód: Tucson 2017r 1.6 gdi classic
Kolor: biały

Propozycja salonu co do kół zimowych

Post autor: Tolekcacek » 25 cze 2017, 22:06

Witam, dostałem od mojego ASO propozycję kół zimowych tj komplet oryginalne 16cali felga aluminiowa + czujniki + opony hankook za 4,5 tyś zł. Wszystko zmontowane i gotowe do założenia na zimę Czy uważacie że to dobra propozycja, czy może lepiej coś samemu zmontować? ( Dodam, że chce takie ze względu na wysoki profil bo drogi którymi się poruszam raczej są kiepskiej jakości a auto już samo w sobie jest mało komfortowe, letnie też mam alu 16 cali)

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2851
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Propozycja salonu co do kół zimowych

Post autor: Tucson » 25 cze 2017, 22:19

Ja bym to olał. Kupiłem komplet na zimę 17" nowe opony Hankook, felgi używane pół roku z czujnikami za niecałe 2.5k brutto całość.

losiek
Weteran
Posty: 298
Rejestracja: 03 sty 2017, 9:46
Lokalizacja: nieważne
Twój samochód: nieważne
Kolor: nieważne

Re: Propozycja salonu co do kół zimowych

Post autor: losiek » 26 cze 2017, 10:15

Cena jak na ASO nie jest zła, ale wiadomo, że jak sam pokombinujesz to będziesz do przodu. Ja kupiłem zimówki 16-stki NEXEN winguard SUV za 1100zł i przekładam (letnie też mam 16 cali) bo autem planuje pojeździć kilka lat i nie opłaca mi się inwestować w felgi na zimę. Swoją drogą polecam szczerze te oponki, zima była ciężka, mieszkam w górach, a spisywały się rewelacyjnie. Nie utknąłem w żadnej zaspie, w żaden poślizg też nie wpadłem, a nie mam 4x4.
2016 Hyundai Tucson 1.6GDI, Phantom Black

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu