Tucson TL
Problem z systemem AFLS

Masz problem z oświetleniem zewnętrznym - Tucson TL? Napisz tutaj.
krzynek2
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2023, 21:48
Lokalizacja: Krosno
Twój samochód: Hyundai Tucson 1.6 TGDI Limited
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: brązowy

Problem z systemem AFLS

Post autor: krzynek2 » 22 wrz 2023, 22:20

Witam posiadam Tucsona TL 2016 1,6 TGDI z Kanady auto jest już w kraju od 2017 roku do tej pory było w miarę ok ale teraz miałem problem z vacum pompom doszło w niej do zwarcia i deska w aucie totalnie zwariowała świeciło wszystko co tylko jest w aucie niestety w salonie Hyundai Krosno nie uzyskałem pomocy , dodam że auto jechało normalnie wszystko działało ok tylko na desce była dyskoteka .Zawiozłem auto do elektronika i gość po podpięciu do komputera nie miał komunikacji z komputerem w aucie ale w jakiś sposób doszedł do tej usterki i po wypięciu pompy wszystko wróciło do normy więc zakupiłem nową vacum pompę i wymieniłem. Ale niestety okazało się że nadal jest brak komunikacji LIN i na do desce świeci mi kontrolka od AFLS czyli od systemu samopoziomowania świateł i lampy się zatrzymały w pozycji bardzo mocno do góry .Dawniej po odpaleniu robiły test góra dół i lewo prawo po czym ustawiały się w pozycji do jazdy i wszystko było ok.Teraz wyświetlają mi się takie błędy B240109,B220281,B232509,B240009 wszystkie błędy są powiązane z lampami ale w moim regionie nikt nie potrafi mi tego ogarnąć , dodam że lampy mam oryginalne nic nie zmieniane i do tej pory wszystko działało bez zarzutu.Jeąli ktoś może pomóc to będę wdzięczny.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu