Tucson NX4
Polecani dealerzy Hyundai - gdzie warto kupić Tucsona NX4?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Hyundai Tucson NX4 od 2020 roku?
Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2851
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Polecani dealerzy Hyundai - gdzie warto kupić Tucsona NX4?

Post autor: Tucson » 03 sty 2022, 22:20

Analogicznie do poprzedniej wersji zakładam temat o polecanych salonach: Polecani dealerzy Hyundai - gdzie warto kupić Tucsona NX4? Podzielcie się swoimi uwagami jeśli macie ochotę!

Kosso
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2021, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: 1.6 GDI mHEV 180KM Platinum SUN
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Teal

Re: Polecani dealerzy Hyundai - gdzie warto kupić Tucsona NX4?

Post autor: Kosso » 13 lut 2022, 21:59

Widzę, że ten wątek nie cieszy się zbyt dużą popularnością ;) Ja też przez prawie pół roku miałem wyłącznie negatywne odczucia w związku z marką Hyundai i naszymi salonami. Ale do czasu...

W piątym miesiącu oczekiwania na HT HEV 4x4 zamówionym w Warszawie zacząłem kontaktować się z niemal wszystkimi dealerami Hyundaia w Polsce. Interesowały mnie wyłącznie wersje 180 i 230KM (czyli 4x4 bo wtedy wg. mnie posiadanie takiego samochodu dopiero nabiera sensu). HTRAC oznacza oczywiście automat, a więc wersja praktycznie nieosiągalna od ręki na przełomie roku.

Tym większe było moje zaskoczenie kiedy w połowie stycznia odezwał się do mnie handlowiec (pan Piotr) z Hyundai Marvel z Łodzi z informacją, że ma samochód odpowiadający mojej specyfikacji. Samochód wyposażony w pakiet SUN, którego nie planowałem brać bo dla mnie to zbędny bajer - jednak zostało to zniwelowane rabatem w wysokości kosztu tego pakietu. Dodatkowo pan Piotr sam z siebie zaproponował zniżkę dla grupy zawodowej (mimo, że mnie nawet nie przyszło do głowy, że się załapię, bo na stronie Hyundaia nie odnalazłem swojej). Do tego dywaniki (oryginalne, nie z Allegro jak podobno dają niektórzy) i śruby zabezpieczające na koła. Opony zimowe Hankook po promocyjnej cenie ("zdjęte" z samochodu który się nie wyprodukował).

Od pierwszego kontaktu z handlowcem, w ciągu zaledwie dwóch tygodni (!) stałem się posiadaczem nowego Tucsona i to w wersji jaką pierwotnie planowałem kupić, ze wszelkimi możliwymi zniżkami i rabatami - mimo że mamy już rok 2022. Przez te 2 tygodnie szybki i stały kontakt z panem Piotrem, odpowiedź na każde pytanie i profesjonalne poprowadzenie tematu od początku do końca.

Tak więc, po osobistych doświadczeniach, mogę szczerze polecić salon Hyundai Marvel w Łodzi i handlowca, pana Piotra :)

januszP
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 04 paź 2019, 4:46
Lokalizacja: Gdańsk
Twój samochód: Tucson NX4 2022 ; 1,6 2WD biała perła
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Biały

Re: Polecani dealerzy Hyundai - gdzie warto kupić Tucsona NX4?

Post autor: januszP » 13 maja 2022, 19:10

Właśnie odebrałem wczoraj swojego nowego Tucsona NX4 w MARGO w Gdańsku
Umowa podpisana w lutym z terminenm dostawy lipiec.
Ku mojemu miłemu zaskoczeniu zostałem powiadomiony, że samochód przyjedzie po majówce.
Z serwisu MARGO korzystałem z poprzednim Tucsonem i ix20.
Z czystym sumieniem mogę polecić tego dealera.
Obsługa miła, kompetentna i zawsze pomocna.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu