Tucson TL
Multimedia sie zawieszaja

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson TL? Napisz tutaj.
wadus
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2019, 22:06
Lokalizacja: Grębocin
Twój samochód: Hyundai Tucson 2019 1.6 GDI
Kolor: Moon Rock

Multimedia sie zawieszaja

Post autor: wadus » 09 gru 2023, 12:50

Czesc,

Auto Tucson 1.6 GDI z 2019.

Objawy wlaczam auto jade nagle multimedia (radio nie daje sie przelaczyc ani wylaczyc, nie dzialaja zadne przyciski radio ciagle gra to co bylo wlaczone na poczatku)
- wylaczam silnik i probuje wylaczyc radio, nic nie reaguje
- probuje zmieniac kanaly z kierownicy radio nie reaguje
- wrzucam wsteczny bieg kamera sie nie wlacza
- wylaczam auto zamykam z kluczyka radio ciagle gra i sie swieci nawet jak zgasna juz swiatla wew. i zew.

tylko odlaczenie klemy (-) w aku pomaga radio sie wylacza i potem juz dziala normalne ale jak widze do nastepnego razu bo w przeciagu kilku dni juz kilka razy mi sie tak zrobilo i za kazdym razem musze akumualtor rozpinac.

Ciezko mi bedzie to zglosic w ASO bo normalnie to dziala musialbym aktualnie na zawieszonym systemie pojechac pod ASO i im to pokazac. Ale moze ktos z was juz mial cos takiego?

MI sugeruja tu znajomi ze to moze byc wina slabego akumulatora bo ma juz 5 lat rok temu na ASO mowili ze ma juz tylko 55% pojemnosci moze to to?

mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Multimedia sie zawieszaja

Post autor: mexxmen30 » 09 gru 2023, 20:12

Moim zdaniem powinieneś udać się do ASO, lub co najmniej nagrać film i wysłać do Hyundai Polska. Nie ma co szukać na siłę samemu, a co jak kupisz nowy akumulator i dalej objaw będzie występował? Jak masz jeszcze gwarancję zgłaszaj usterkę ale może być za późno bo na audio jest trzy lata. I tu Hyundai pewnie umyje ręce i zaproponuje ci wymianę odpłatnie tak jak mi za 27k 😅😂🤣, w moim problemie po wielkich bojach z Hyundai Polska i serwisem - zrobiłem aktualizacje ze strony Hyundai i problem ustal.......

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu