Tucson NX4
Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje w NX4

Opinie o Hyundai Tucson NX4 od 2020 - ciekawostki i subiektywne oceny użytkowników.
mpek
Twórca
Posty: 165
Rejestracja: 17 paź 2021, 21:58
Lokalizacja: Włocławek
Twój samochód: 1.6 T-GDi Smart
Rok produkcji: 2021
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Silky Bronze

Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje w NX4

Post autor: mpek » 19 paź 2021, 18:57

W NX: wyłącznik radia, rolka. Jakiś żartowniś to zaprojektował, drugi zatwierdził. Piano black i ślady. Tylne kierunki w zderzaku, chociaż ja ich nie widzę podczas jazdy :D Podłokietnik mógłby sięgać dalej. Przy zerowaniu kilometrów niepotrzebnie zeruje średnie spalanie. Tylna wycieraczka :( Jak mi się przypomni to dopiszę :D

Franz
Twórca
Posty: 151
Rejestracja: 07 maja 2021, 18:18
Lokalizacja: Trójmiasto
Twój samochód: 1.6 GDI Comfort+pakiet NAVI
Kolor: Silky Bronze

Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje

Post autor: Franz » 19 paź 2021, 21:08

mpek pisze:
19 paź 2021, 18:57
W NX: wyłącznik radia, rolka. Jakiś żartowniś to zaprojektował, drugi zatwierdził. Piano black i ślady. Tylne kierunki w zderzaku, chociaż ja ich nie widzę podczas jazdy :D Podłokietnik mógłby sięgać dalej. Przy zerowaniu kilometrów niepotrzebnie zeruje średnie spalanie. Tylna wycieraczka :( Jak mi się przypomni to dopiszę :D
Tylna wycieraczka... możesz opisać coś bliżej?Wydaje się dobrym pomysłem to, że nie widać jej z zewnątrz. Masz na myśli zasięg jej pracy czy inne przypadłości?

mpek
Twórca
Posty: 165
Rejestracja: 17 paź 2021, 21:58
Lokalizacja: Włocławek
Twój samochód: 1.6 T-GDi Smart
Rok produkcji: 2021
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: NX4
Paliwo: Benzyna
Kolor: Silky Bronze

Re: Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje

Post autor: mpek » 20 paź 2021, 6:48

Fajnie, że nie widać. Natomiast wielkość czyszczonego pola to jest jednak trochę za mała.

maciejm
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 03 wrz 2021, 9:22
Lokalizacja: Gdańsk
Twój samochód: hybrid
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: sunset red

Re: Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje

Post autor: maciejm » 22 lis 2021, 14:21

Mam samochód od dwóch dni więc za bardzo nie mam o czym mówić. Ale chciałbym się zapytać o jedną rzecz, której nie mogę ogarnąć. Jedna z pierwszych rzeczy było przyssanie się do systemu nagłośnienia i testowaniu. Nie mogę ogarnąć jednej rzeczy. W poprzednim samochodzie po włożeniu pendrive z muzyką (miałem kilka folderów) i wybraniu źródła, pokazywały się foldery i mogłem wybierać z, z którego odtwarzać muzykę. W Tucsonie po włożeniu pendrive, wybraniu media mam tylko listę alfabetyczną wszystkich piosenek. Bez podziału na foldery. Chciałbym móc wybrać folder, z którego odtwarzać muzykę. Tylko jak?

A jednak jedną rzecz mogę powiedzieć. Sterowanie wszystkim dotykowo na ekranie to zło w najczystszej postaci. Nie narzekam, wiedziałem co biorę. Stwierdzam fakt. Spróbujcie w trakcie jazdy np. zmienić poziom niskich tonów (bo za mocno dudni). Przydałby się choćby grzybek do sterowania.

pszczola26
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 lis 2016, 18:27
Lokalizacja: Pomorskie GDA
Twój samochód: Hyundai Tucson 1,6TGDI 230KM, platinuim, sun
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Kolor: Silky bronze

Re: Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje

Post autor: pszczola26 » 22 lis 2021, 19:14

maciejm pisze:
22 lis 2021, 14:21
Mam samochód od dwóch dni więc za bardzo nie mam o czym mówić. Ale chciałbym się zapytać o jedną rzecz, której nie mogę ogarnąć. Jedna z pierwszych rzeczy było przyssanie się do systemu nagłośnienia i testowaniu. Nie mogę ogarnąć jednej rzeczy. W poprzednim samochodzie po włożeniu pendrive z muzyką (miałem kilka folderów) i wybraniu źródła, pokazywały się foldery i mogłem wybierać z, z którego odtwarzać muzykę. W Tucsonie po włożeniu pendrive, wybraniu media mam tylko listę alfabetyczną wszystkich piosenek. Bez podziału na foldery. Chciałbym móc wybrać folder, z którego odtwarzać muzykę. Tylko jak?

A jednak jedną rzecz mogę powiedzieć. Sterowanie wszystkim dotykowo na ekranie to zło w najczystszej postaci. Nie narzekam, wiedziałem co biorę. Stwierdzam fakt. Spróbujcie w trakcie jazdy np. zmienić poziom niskich tonów (bo za mocno dudni). Przydałby się choćby grzybek do sterowania.
http://webmanual.hyundai.com/STD_GEN5W/ ... music.html

maciejm
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 03 wrz 2021, 9:22
Lokalizacja: Gdańsk
Twój samochód: hybrid
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Paliwo: Hybryda
Kolor: sunset red

Re: Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje

Post autor: maciejm » 23 lis 2021, 8:48

Dziękuję

BigPiotr
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2023, 8:48
Lokalizacja: Jaworzno
Twój samochód: 1.6 T-GDI HEV 6AT 2WD (230 KM)
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Kolor: Biały

Re: Co mnie wkurza, irytuje, denerwuje

Post autor: BigPiotr » 14 gru 2023, 10:01

zeed pisze:
20 maja 2021, 20:46
Ma ktoś na to hacka?
Podciągnę temat. Da się to wywalić? Czyli ten powitalny komunikat, który trzeba zatwierdzić.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu