Tucson NX4
N Line - Pytanie o wyposażenie

Opinie o Hyundai Tucson NX4 od 2020 - ciekawostki i subiektywne oceny użytkowników.
Filip
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2024, 13:17
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: Tucson 1.6 T-GDi 48V N Line 4WD DCT
Rok produkcji: 2023
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Paliwo: Benzyna
Kolor: Dark Knight

N Line - Pytanie o wyposażenie

Post autor: Filip » 28 lut 2024, 13:30

Cześć, dopiero co odebrałem moje auto. Dostarczyła mi je laweta pod biuro, więc nie odbierałem go w salonie. Wynajem długoterminowy.

Tucson 1.6 T-GDi 48V N Line 4WD DCT, 2023

Mam pytanie co do wyposażenia N Line.

Spodziewałem się przycisków zmiany biegów. Zdziwiłem, się bo mam gałkę - przy zamawianiu nie miałem wiedzy, bo myślałem, że przyciski są standardem w tej wersji.
Spodziewałem się łopatek zmiany biegów. Zdziwiłem się, bo ich nie ma podobna sytuacja jak z przyciskami.

Myślałem, że w N Line to jest standard - dlatego nie pytałem. Zanim pójdę do dostawcy zapytam użytkowników, bo nie mogę znaleźć tej informacji nigdzie, że to była opcja. Nie mam problemu z powyższymi "brakami", ale wolę zapytać.

Dzięki za odpowiedź.

kaem70
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2023, 14:14
Lokalizacja: Gniezno
Twój samochód: Tucson jeszcze tym roku
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: NX4
Kolor: Biały

Re: N Line - Pytanie o wyposażenie

Post autor: kaem70 » 28 lut 2024, 15:44

Tylko silnik HEV posiada skrzynię biegów sterowaną za pomocą przycisków (shift-by-wire), we wszystkich wersjach wyposażenia. W silniku 48V tylko wersja wyposażenia Platinum również ją posiada, natomiast pozostałe wersje wyposażenia, również N Line posiadają skrzynię 7DCT sterowaną lewarkiem.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu