Tucson TL
Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson - Mirroring naszego telefonu

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson TL? Napisz tutaj.
dentej
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:55
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: Tucson 2,0 CRDI 6MT 2WD 136 KM
Kolor: GRAFIT

Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson - Mirroring naszego telefonu

Post autor: dentej » 15 lis 2017, 14:24

Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson - Mirroring naszego telefonu
Tucsy to aplikacja stworzona przez Alessandro Tagliati, która zapewnia mirroring naszego telefonu i dostęp do powiadomień telefonicznych w urządzeniach nawigacji LG LAN5020EHTL montowanych w europejskich samochodach Hyundai Tucson 2015-2017, KIA Sportage 2016, Vera i Sorento. Proces instalacji oprogramowania Tucsy musi być wykonany ręcznie, bazując na oryginalnym oprogramowaniu Hyundai. Aby uniknąć błędów w dokonywaniu modyfikacji oryginalnego oprogramowania urządzenia i ułatwić korzystanie z niego mniej doświadczonym użytkownikom stworzono tzw. BootLoader, który umożliwia automatyczne wykonanie procesu instalacji lub deinstalacji Tucsy.

Zobacz jak to wygląda na filmie obrazującym działanie aplikacji
https://youtu.be/cM8MkzcPE60

Obsługiwane systemy:
Automatyczna instalacja będzie działać tylko w oficjalnych wersjach oprogramowania obsługiwanych przez BootLoader.

Ostrzeżenie:
Instalacja Tucsy nie jest kompatybilna z oprogramowaniem Menavrus. Jeśli zainstalowałeś Menavrus na swoim urządzeniu, nie instaluj Tucsy!. Zamiast tego możesz uruchomić Tucsy, dodając odpowiedni przycisk dostępu w menu Menavrus i opcjonalnie skonfigurować Tucsy do automatycznego uruchamiania podczas uruchamiania Menavrus.

Aby przeprowadzić automatyczną instalację, Tucsy używa BootLoadera - jest to oprogramowanie, które umożliwia między innymi wykonywanie aplikacji innych firm. Autor Tucsy nie odpowiada za konsekwencje wynikające z niewłaściwego użytkowania tego narzędzia.

Czego potrzebujesz, aby automatycznie zainstalować Tucsy?
Potrzebujesz dwóch rzeczy:
  • Pendrive, w którym Tucsy zostanie zapisany jak zwykle.
  • Karta SD, która będzie zawierać pliki niezbędne do wykonania procesu instalacji / odinstalowania.
Kroki instalacji
  • Pobierz i rozpakuj Tucsy do pendrive'a -
    tucsy_en.zip
  • Pobierz i rozpakuj aplikację BootLoader oraz automatyczny instalator na pustą kartę SD.
  • Wybierz jeden z dostępnych języków: hiszpański, angielski lub włoski. Te języki są używane w procesie instalacji. Tucsy użyje języka skonfigurowanego w Twoim smartfonie.
  • Upewnij się, że w katalogu głównym karty SD przynajmniej te pliki są widoczne jak zdjęciu:
    tucsyfs.png
  • Najpierw włóż pendrive, a następnie kartę SD. Urządzenie uruchomi się ponownie i wystartuje BootLoader. Będzie on oferować możliwość zainstalowania lub odinstalowania Tucsy. Wybierz „Tucsy - Zainstaluj” i naciśnij „Wykonaj” na dolnym pasku.
Po wykonaniu kroków instalacji wskazanych przez Tucsy, jednostka centralna nawigacji zostanie ponownie uruchomiona. W tym momencie możesz wyjąć kartę SD. Tucsy jest już zainstalowany!

Jeśli nie usuniesz karty SD na czas, BootLoader uruchomi się ponownie po ponownym uruchomieniu. Jeśli tak, naciśnij przycisk „Zakończ” na dolnym pasku, aby zamknąć program. Zamiast używać „Wyjdź”, możesz wybrać, czy chcesz wyjąć kartę SD i nacisnąć ikonę „Resetuj” w BootLoaderze, aby ponownie uruchomić urządzenie.

W tym momencie SD nie jest już potrzebne, chyba że chcesz odinstalować Tucsy, dla którego musisz po prostu wykonać te same kroki, wybierając „Tucsy - Odinstaluj” w menu BootLoader. Przechowuj kartę SD w bezpiecznym miejscu.

Gotowe! Ciesz się Tucsy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Łukasz_Tuscon

Re: Mirroring smartphone

Post autor: Łukasz_Tuscon » 15 lis 2017, 20:13

Czy ktoś już to próbował zainstalować ? Ciekawy temat - bardzo mi brakuje np. google maps w Tucsonie

Awatar użytkownika
gdyl
Twórca
Posty: 139
Rejestracja: 02 paź 2016, 11:39
Lokalizacja: Kołobrzeg
Twój samochód: Tucson 1.6
Kolor: Czarny

Re: Mirroring smartphone

Post autor: gdyl » 15 lis 2017, 20:23

Juz pościągałem i w piątek popróbuje :)

dentej
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:55
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: Tucson 2,0 CRDI 6MT 2WD 136 KM
Kolor: GRAFIT

Re: Mirroring smartphone

Post autor: dentej » 15 lis 2017, 21:20

zainstalowałem ale nie działa,brak połączenia z wi-fi

Łukasz_Tuscon

Re: Mirroring smartphone

Post autor: Łukasz_Tuscon » 15 lis 2017, 21:50

U mnie działa.....też na początku miałem problem z połączeniem a potem zaczęło działać. Automapa chodzi bezbłędnie tylko brak w aplikacjach głosu..zapewne gdzieś trzeba ustawić. By to działało to trzeba dać wszędzie uprawnienia aplikacji

krisman

Re: Mirroring smartphone

Post autor: krisman » 15 lis 2017, 22:26

Instalujesz na OE karcie?

rav

Re: Mirroring smartphone

Post autor: rav » 15 lis 2017, 22:47

A co ta apka daje w skrócie?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka



krisman

Re: Mirroring smartphone

Post autor: krisman » 15 lis 2017, 23:29

Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 23:40 przez krisman, łącznie zmieniany 2 razy.

rav

Re: Mirroring smartphone

Post autor: rav » 15 lis 2017, 23:34

Czyli instaluje zarówno na fonie jak i na stacji tą apke. A żeby to zrobić na stacji trzeba się pobawić tą windą o jakiej nieraz pisaliście tak.
Nie specjalnie to moje klimaty więc pytam bo póki co nic w ustawieniach stacji nie zmieniłem i nie wchodziłem w żadne ukryte opcje.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Łukasz_Tuscon

Re: Mirroring smartphone

Post autor: Łukasz_Tuscon » 16 lis 2017, 5:39

krisman pisze:
15 lis 2017, 22:26
Instalujesz na OE karcie?
Nie..Po rozpakowaniu paczki wrzuciłem wszystko tak jak jest na pendrive.
Później wchodząc w winie na pendrive wyszukuję ten program i dałem instalacja.
Po instalacji odpalasz takim trójkątem ten screen mirroring w nawigacji jak również w telefonie.
Co daje ta aplikacja: hmm odpali np. google maps lub automapę jak masz w telefonie i możesz jechać patrząc już na duży ekran naszej nawigacji. Po prostu widzisz to co masz w telefonie. I tyle - jest to trochę zachodu żeby odpalić ale czy warto to już sami oceńcie.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu