Tucson TL
Hyundai Tucson - na raty.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Hyundai Tucson TL 2015-2020?
xLucyferx
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2020, 0:15
Lokalizacja: Toruń
Twój samochód: brak
Kolor: Biały

Hyundai Tucson - na raty.

Post autor: xLucyferx » 09 cze 2020, 1:06

Dzień dobry.

Zamierzamy kupić samochód z żoną i rozważamy Hyundai Tucson, na samochodach nie znamy się i łatwo nam wcisnąć kit a potem będziemy się z tym bujać latami płakać i płaci dlatego wolimy się zapytać kogoś co już temat przerabiał i ma większa wiedzę niż my.

Jak rozpocząć przygodę z Hyundaiem, :)

Na co zwracać uwagę przy zakupię?

Jak rozmawiać z sprzedawcą o rabatach czy oni sami proponują przy zakupię?

Nie ukrywam samochód chcemy kupić na raty najlepiej przy wkładzie minimalnym albo 0% i jaki jest okres maksymalny? Rata najlepiej żeby nie przekroczyła 1000-1100zł

Jak wygląda serwisowanie muszę jeździć do salonu czy pan Kowalski co ma warsztat samochodowy to też wystarczy?

Jaką wersję wybrać silnika ,skrzyni biegów?
Myślałem o automacie bo tak go chwalą znajomi ze wygoda ze fajnie się prowadzi i nie szarpie, jak tam z wymianą oleju ile to kosztuje, czy są suche a może mokre ?

Rocznie robimy max 25 tyś km nie jest to dużo ale nie stoi w garażu pod kocem ;) obecne nasze auto...

Czy rabaty można też się ubiegać do wersji używanych często stoją na placach po długo terminowych albo po leasingowych...

Czy każdy salon ma takie same cenny? Jak nie to gdzie najlepiej waszym zdaniem kupić?


Dziękuję za każda podpowiedz odpowiedz jak zwał tak zwał ale chcemy dobrze się przygotować do tego zakupu.

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2852
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Hyundai Tucson - na raty.

Post autor: Tucson » 09 cze 2020, 1:12

Cześć! Hyundai Tucson to dobry wybór. Zadałeś wiele pytań na które padło już wiele odpowiedzi na Forum. Na początek skorzystaj może z wyszukiwarki pod adresem search.php
- na pewno znajdziesz wiele odpowiedzi. Jeśli nie to śmiało pytaj.

Awatar użytkownika
rwicik
Autor
Posty: 1103
Rejestracja: 22 wrz 2017, 12:37
Lokalizacja: DC
Twój samochód: Design 1,7 dct
Kolor: Sand

Re: Hyundai Tucson - na raty.

Post autor: rwicik » 09 cze 2020, 7:23

Najlepiej pójść do salonu i wypytać j źródła.

Awatar użytkownika
Speedor
Autor
Posty: 1023
Rejestracja: 18 gru 2017, 12:08
Lokalizacja: Wawa
Twój samochód: 1,6 GDI Style
Napęd 4x4: Tak
Kolor: PolarWhite

Re: Hyundai Tucson - na raty.

Post autor: Speedor » 09 cze 2020, 7:33

Każdy salon ma inne ceny końcowe. Ja jestem z Warszawy, obdzwoniłem kilkanaście salonów w PL. Ostatecznie auto odebrałem w Olsztynie.

xLucyferx
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2020, 0:15
Lokalizacja: Toruń
Twój samochód: brak
Kolor: Biały

Re: Hyundai Tucson - na raty.

Post autor: xLucyferx » 09 cze 2020, 9:19

Dziękuję za odpowiedzi, zanim tutaj napisałem "post" to przejrzałem praktycznie wiekszosc postów, chciałem to wszystko zamieści w jednym kokretnym wpisem od was. Bo nigdzie nie jest opisany np: czy hyundai ma bank i można brać kredyt na auto, a może lepiej w pko... Dużo jak widzę się nie dowiedziałem tylko kilka ogólników.

mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Hyundai Tucson - na raty.

Post autor: mexxmen30 » 09 cze 2020, 11:22

Każdy salon Hyundai zaproponuje ci inna cenę i inne rabaty oraz dodatki ekstra .......
Hyundai ma swój Bank i raty tu też można negocjować ......
Przeglądy można wykonać gdzie indziej ale musi być to jakiś warsztat z autoryzacja i robić przegląd na zasadach Hyundai inaczej tracisz gwarancję a to szybko w dzisiejszych czasach idzie se załatwić .
Przy takim przebiegu bierz 1.6 pb bez turbo ale najlepiej umów się na jazdę próbną to najlepszy wyznacznik czego się chce pod względem silnika i wyposażenia .

Na co zwrócić uwagę to chyba złe szukałeś bo na forach jest lista kolegi i łatwo ją znaleźć .

aa-111
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2019, 21:55
Lokalizacja: kuj-pom
Twój samochód: 1.6 tgdi n-line
Kolor: czerwony

Re: Hyundai Tucson - na raty.

Post autor: aa-111 » 09 cze 2020, 17:43

Dzień dobry od stycznia jestem zadowolonym posiadaczem HT .Zakupiony w salonie w Toruniu z kredytem nie było żadnego problemu .Pani w salonie zaproponowała kilka wersji kredytowych. Trzeba pamiętać ,że wpłacając zadatek ten nie ulega zwrotowi . Należ również dokładnie wyszczególnić wersję i wyposażenie auta. Nad serwisem jeszcze się nie zastanawiałem.... :).Co do wersji silnikowej to już każdy sam musi podjąć decyzję...mój wybór to 1.6 z turbiną i automatyczną skrzynią N line ,jestem bardzo zadowolony spalanie z 7tys km to 8.9 l. 50% autostrada 50% drogi lokalne .

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu