Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 177 KM 7 DCT 4WD Polar White wer. Premium doposażona.

Ogłoszenia sprzedaży - podaj cenę, chyba że oddajesz za darmo.
Regulamin forum
Komentowanie ogłoszeń, w szczególności ceny, jakości towaru i przekazywanie krytycznych uwag może skutkować czasowym wykluczeniem z Forum!
Lempciu
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2019, 10:14
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: 1.6 TGDI AWD
Kolor: Biały

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 177 KM 7 DCT 4WD Polar White wer. Premium doposażona.

Post autor: Lempciu » 14 lip 2021, 14:18

Wkrótce będę sprzedawać: Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 177 KM 7 DCT 4WD Polar White wer. Premium, czyli max a jeszcze dodatkowo doposażona.
Czerwiec 2018 (gwarancja producenta do 20 czerwca 2023 r.)
Salon Polska, pierwszy właściciel, jeden kierowca, garażowany, serwisowany lepiej niż zaleca producent!
Aktualny przebieg 50300 km. Całkowicie bezwypadkowy i bezkolizyjny.
+ Komplet kół zimowych na oryginalnych czarnych alufelgach Hyundai, opony Goodyear UG + TMPS
+ Hak demontowany (oryginalny Hyundai)
+ Wideorejestrator MIO MiVue 798 Dual +256GB+Smartbox III
Cena: 119.000 złotych – do negocjacji (UWAGA: szczegółowe informacje na ten temat niżej)

W związku z planowanym na początek sierpnia 2021 r. obiorem nowego samochodu, ogłaszam do sprzedaży mój prywatny Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 177 KM automatyczna skrzynia biegów 7 DCT napęd 4WD rok produkcji 2018, data rejestracji 20 czerwca 2018 r. (gwarancja producenta do 20 czerwca 2023 r.). Samochód kopiony w salonie Kellera w Gliwcach.

Wersja Premium:
- wszelkie dostępne wówczas u Hyundaia systemy bezpieczeństwa (tempomat, utrzymanie na pasie ruchu, informacja o martwym polu, ostrzeganie o ruchu poprzecznym, ostrzeganie o kolizji i pewnie wiele innym )
- światła LED,
- skórzana tapicerka,
- pełna elektryka przednich foteli + szyb
- ogrzewana kierownica
- fotele przednie ogrzewane i wentylowane
- kanapa tylna podgrzewana
- dach panoramiczny
- dodatkowe oświetlenie wewnętrzne.
- navigacja + AndroidAuto/Apple Carplay
- kamera cofania
- czujniki parkowania przód/tył/boki
- elektryczna klapa bagażnika
- dodatkowe oświetlenie wewnętrzne

Samochód dodatkowo wyposażony w:
- demontowalny oryginalny hak holowniczy.
- wideorejestrator MIO MiVue 798 Dual (kamera przednia + tylna) +karta SD 256GB+Smartbox III (zamontowany w ASO)

Wraz z autem sprzedaję komplet kół zimowych na oryginalnych czarnych alufelgach Hyundai 17’’ (bez jednej skazy), opony Goodyear Ultra Grip Performace SUV 225/60 R17 (zużycie na poziomie 20%) + TMPS. Obecnie auto jest na fabrycznych alufelgach 19'' (równieżbez jednej skazy) z oponami Continental Contisport+ 245/45 R19 (zużycie na poziomie góra 30%).
W aucie są dwa komplety dywaników welurowe (stan BDB+) oraz gumowe (nigdy nie używane).

Auto CAŁKOWICIE bezwypadkowe i bezkolizyjne. Lakier regularnie woskowany i zabezpieczany. To samo dotyczy wszelkich uszczelek oraz tapicerki. W aucie nigdy nie palono.
Auto serwisowane lepiej niż zaleca producent, gdyż przeglądy były robione (oczywiście w ASO) co około 10.000 km, a nadto w większym zakresie niż zaleca producent (przy każdym przeglądzie wymieniany był komplet wszystkich filtrów, gdy producent przewiduje wymianę filtrów co 30.000 km). Na wszystko posiadam faktury.

Co do ceny i warunków sprzedaży. OK, wiem, że cena nie jest niska, ale wynika z tego, ile za auto zaproponował mi dealer, jeżeli zostawię je w rozliczeniu. Nadto, jak pisałem auto jest mega zadbane, nigdy nie było katowane, ma oryginalny demontowany hak Hyundaia (koszt wraz z montażem 3.000 zł.), dwukamerowy wideorejestrator wysokiej klasy (koszt wraz z montażem 2.000 zł.), komplet idealnych kół zimowych z oponami klasy premium + oryginalne czujniki TMPS (koszt używanego kompletu 3.000 zł.). O ile może komuś hak i wideorejestrator nie jest szczególnie do szczęścia potrzebny (wideorejestrator staje się jednak już co raz bardziej niezbędny), to koła zimowe są już niezbędne. Odejmując ceną kół można więc powiedzieć, że cena auta jest niższa o około 3.000 zł. A jeżeli uwzględni się hak i wideorejestrator to cena jest w sumie niższa o około 8.000 zł. No i nadal cena jest ceną do realnej negocjacji, a ja jestem naprawdę otwarty na propozycje.

Co do warunków sprzedaży: Jak pisałem auto sprzedaję, gdyż w sierpniu odbieram nowe. Nie ukrywam, że auto jest mi nadal potrzebne do codziennego funkcjonowania. Z tego też powodu auto nie jest jeszcze nigdzie wystawione. Tutaj ogłaszam je, gdyż może ktoś z forumowiczów myśli nad zakupem. Jeżeli do transakcji mogłoby dojść w sierpniu wówczas będę jeszcze bardziej otwarty na propozycje ceny.

Zdjęcia szczegółowe w dużej rozdzielczości, a nawet film wyślę na maila. Poniżej zdjęcia poglądowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań, albo gdyby ktoś chciał obejrzeć samochód "na żywo" proszę o telefon pod nr: 601-409-613 (gdybym nie odebrał proszę o SMSa)

Grzegorz

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu