Tucson TL
Dziwny jest ten świat samochodów- czy jesteśmy szczęściarzami?!

Kupujemy używane auto - Tucson TL. Tu możesz zamieścić link do ogłoszenia i poprosić Forumowiczów o subiektywną ocenę auta z ogłoszenia.
Lwowiak
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 22 maja 2021, 4:16
Lokalizacja: Przemyśl
Twój samochód: 1,6 GDI 2WD
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Srebrny

Dziwny jest ten świat samochodów- czy jesteśmy szczęściarzami?!

Post autor: Lwowiak » 22 wrz 2021, 9:43

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... od/hy2f115

Rzeczywiście wszystko to dość dziwnie wygląda, aut używanych dobrych nie ma - sprzedają się w rodzinach lub po znajomych ceny poszybowały w kosmos. Na otomoto pojawiają się wprawdzie przywiezione auta zachodu, ale po tych ostatnich powodziach trzeba bardzo uważać. W salonach tak jak w powyższym artykule czas oczekiwania do sześciu miesięcy a czasami i dłużej. Czyli co mamy: swoje szczęścia w garażach i na parkingach i powód do zadowolenia i spokojnego spania? Jestem w temacie na bieżąco, bo szukam Hyundaia dla siostry i nie jest łatwo, wszystko się potwierdza - ostatnie propozycje: ix35 z 2012 cena 50000 lub 2010 37000. A i pojawił się z 2018 za 82000! Ciekawy jestem co o tym wszystkim sądzicie?
Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy Tośków 😊

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2855
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Dziwny jest ten świat samochodów- czy jesteśmy szczęściarzami?!

Post autor: Tucson » 22 wrz 2021, 9:52

Jak dla mnie spoko - handluję samochodami uszkodzonymi i wszystko sprzedaje się na pniu. Dziś przyjechała Skoda Octavia, 1.4 FSI w sedanie na wypasie. Nieuszkodzona, nie malowana z Berlina od 1 właściciela (pan profesor fizyki na lokalnym uniwersytecie) z przebiegiem 130 tys km. Daję jej 2 dni na otomoto :D

pspgame
Weteran
Posty: 293
Rejestracja: 24 maja 2020, 16:05
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: 2.0 CRDi 6AT 4WD
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: TL
Paliwo: Diesel
Kolor: Czarny

Re: Dziwny jest ten świat samochodów- czy jesteśmy szczęściarzami?!

Post autor: pspgame » 22 wrz 2021, 11:18

A ja twierdzę że normy emisji spali i producenci powoli olewają Europę sprzedają tam gdzie nie ma takich rygorów.
Ile samochodów zostało wycofanych z Europy ?
Do USA i inne rejony świata są produkowane.
Europa ma poruszać się elektrykami oraz w szczycie ma mieć problemy z zapotrzebowaniem na prąd.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu