Cześć, moje pytanie dotyczy problemu ze schodzącym "emblematem" z dekielków/zaślepek otworu felgi. Niestety cała farba zeszła, czy miał ktoś z Was taki przypadek. Czy dopasowaliście jakiś zamiennik czy zgłoszenie na gwarancji jest zasadne?
Pozdrawiam.