Tucson TL
Czy kupić Tucsona - 1,6 TGDI, automat 7DCT

Kupujemy używane auto - Tucson TL. Tu możesz zamieścić link do ogłoszenia i poprosić Forumowiczów o subiektywną ocenę auta z ogłoszenia.
Tecmark
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2024, 20:38
Lokalizacja: Chojnice
Twój samochód: 1.6 t-GDI
Rok produkcji: 2019
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Szaro_Złoty

Czy kupić Tucsona - 1,6 TGDI, automat 7DCT

Post autor: Tecmark » 13 lip 2024, 21:10

Witajcie
Potrzebuję pomocy w podjęciu decyzja o zakupie Tucsona 1.6T-GDI rocznik 2019 grudzień. Auto wyposażone maksymalnie tapicerka skórzana dwa komplety alu 19' zima lato ,panorama etc. Katologowo wszystko na pokładzie. Dodam że auto ma przejechane 54 tysiące ( Auto siostry). Zaproponowała mi odsprzedanie w fajnych pieniądzach i tu pojawia się moje pytanie do was kupić/nie kupić :twisted: . Z tego co się dowiedziałem po rozmowie z siostrą, to do 53 tysiącach w aucie się nic nie działo ale w zeszłym tygodniu jakieś szarpanie w trakcie jazdy oczywiście odwiedziny w salonie _ diagnoza wypadający zapłon naprawili samochód oddali :shock:
Hmm i pojawiły się wątpliwości patrząc na problemy które mają posiadacze Kia Sportage właśnie z tą awarią.
Z góry dziękuję za wszystkie porady.

Hyunmak
Twórca
Posty: 139
Rejestracja: 22 gru 2021, 21:18
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: 1.6 GDI
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Biały

Re: Czy kupić Tucsona - 1,6 TGDI, automat 7DCT

Post autor: Hyunmak » 14 lip 2024, 18:24

Jak auto siostry to troche pewniejszy zakup... na pewno wymiana dynamiczna oliwy w skrzyni. Pytanie czy nie było śmigane na LL... jak tak to olać bo to potem żłopie olej jak głupie, jeąli olej wymieniany co 15k to ok. Na pewno czyszczenie nagaru turbo itp.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu