Cesja leasingu Tucsona N-Line 2,0 crdi 4WD 2019

Ogłoszenia sprzedaży - podaj cenę, chyba że oddajesz za darmo.
Regulamin forum
Komentowanie ogłoszeń, w szczególności ceny, jakości towaru i przekazywanie krytycznych uwag może skutkować czasowym wykluczeniem z Forum!
AdamPathfinder
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 16:53
Lokalizacja: Łódź
Twój samochód: 2,0 CRDI N-Line 4WD
Kolor: Grafit

Cesja leasingu Tucsona N-Line 2,0 crdi 4WD 2019

Post autor: AdamPathfinder » 23 paź 2020, 17:10

Cześć!
Chętnie przekażę leasing mojego Tucsona: rok produkcji 2019 (rej. wrzesień), silnik 2.0 crdi 185 KM, 8-biegowy automat, napęd na 4 koła. Wersja N-Line charakteryzuje się dodatkami stylistycznymi: czarne alufelgi w rozmiarze 19", czarne lusterka i tylny spojler, sportowy grill, inne światła do jazdy dziennej niż w zwykłej wersji, tapicerka skóra+alcantara z czerwonymi przeszyciami, czarna podsufitka.
Z wyposażenia m.in. android auto, podgrzewana kierownica i wszystkie siedzenia (tył też), lampy bi-led, i wiele innych.
Kolor grafitowy.
Przebieg ok 35 tyś km.
Z auta jestem bardzo zadowolony i mogę je szczerze polecić! Pozbywam się leasingu, ponieważ powiększyła mi się rodzina i noszę się z zamiarem kupna Santa Fe lub Kii Sorento.
Leasing w firmie Masterlease (grupa PKO BP): pozostały 24 raty x 1827,15 netto + 105,00 netto opłata serwisowa (naprawy, przeglądy eksploatacja w cenie) + wykup 65109,00 netto. Odstępne do uzgodnienia. Świeżo opłacona polisa OC, AC, NW, Assistance.
Zainteresowanym podeślę zdjęcia :)

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu