Tucson TL
Ceramizator - opinie

Opinie o Hyundai Tucson TL 2015-2020 ciekawostki - subiektywne oceny użytkowników.
Goral10
Twórca
Posty: 115
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:49
Lokalizacja: Kraków
Twój samochód: Hyundai Tucson 1.6 t-gdi
Kolor: Micron Grey

Ceramizator - opinie

Post autor: Goral10 » 28 paź 2023, 18:05

Witam wszystkich. Zakładam nowy temat bo nigdzie nie znalazłem podobnego. Jadę na przegląd po 4 latach, przebieg mam niewielki bo 42 tyś.km, samochód służbowy znacznie ogranicza przebieg, ale do rzeczy. Ostatnio po oglądnięciu programu " Jeździć obserwować" na TVN Turbo prowadzący zalecali lanie ceramizatorów nawet do nowych silników. Mam 1,6 T-GDI i zastanawiam się czy nie wlać np. firmy LIQUI-MOLY. Czy ktoś może stosuje takie specyfiki, ewentualnie ktoś ma jakieś doświadczenie z tym związane, co myślicie o pomyśle aby zastosować ceramizator ? Okazja będzie bo olej będzie nowy.

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2855
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Ceramizator - opinie

Post autor: Tucson » 28 paź 2023, 19:40

A na końcu było drobnym druczkiem: "Ta audycja zawierała lokowanie produktu"? :D
A tak na serio to wolałbym chyba tego nie testować na własnym aucie ;)

mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Ceramizator - opinie

Post autor: mexxmen30 » 28 paź 2023, 20:41

A ja to kiedyś zastosowałem na samym początku jak wchodziło na polski rynek, miałem auto używane po przejściach z bardzo niskim przebiegiem i przy stałej prędkości około 60km/h było słychać zawory.
Po aplikacji pierwszej dawki żadnego efektu, po drugiej po roku też żadnego efektu auto u mnie przejechało jeszcze około 60 tys km i nic się nie zmieniło moim zdaniem kasa wywalona w błoto......

Lukaszo86
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2024, 15:26
Lokalizacja: Kraków
Twój samochód: Tucson 1.6
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Grafitowy

Re: Ceramizator - opinie

Post autor: Lukaszo86 » 26 kwie 2024, 17:02

Ja zastosowałem w mojej służbowej Hondzie 2 dawki ceramizera. Nic nie pomogły ale… nie zaszkodziły. Co do Tucsona to zastanawiam się po ostatniej wymianie oleju po 90kkm czy profilaktycznie nie wlać

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu