Tucson TL
Audio

Nawigacja i mapy aktualizacje, ustawienia radia i problemy z dźwiękiem - Tucson TL? Napisz tutaj.
Online
Berbel
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2025, 6:07
Lokalizacja: Tarnów
Twój samochód: 1.6 TGDi
Rok produkcji: 2018
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Paliwo: Benzyna
Kolor: Niebieski

Audio

Post autor: Berbel » dzisiaj, 8:57

Audio!
Cześć forumowicze, mam problem( albo przynajmniej tak mi się wydaję ) z nagłośnieniem w samochodzie.

Mam Tucsona 1.6TGdi z USA, rok 2018, wersja Limited - naglosnienie Infinity..

W bagażniku mam subwoofer i wzmacniacz o faktycznie słychać, ze cos tam delikatnie drży, ale według mnie jak jest sub to powinien w samochodzie byc przyjemny bas. Wcześniej mialem insignie bez suba i wzmacniacza i ten dźwięk byl wiele lepszy i przyjemniejszy niz tutaj..

Dodam, ze mialem wgrywane oprogramowanie z EU wersji zeby miec polskie menu w radiu, czy moze tu jest przyczyną? Da sie wejsc w jakies serwisowe menu radia i tam sprawdzic ustawienia subwoofera badz cos takiego?

Jesli chodzi o polaryzacje to jedynie na subie moge ja zmienic przekładając plus z minusem bo w głośnikach jest oryginalna wtyczka doprowadzona, musialbym ja rozcinać zeby zmienic polaryzacje.

Jestem mega rozczarowany tym nagłośnieniem, według mnie powinno to wiele lepiej grać jak na 315W.

W przyszłości bede chcial wygłuszyc drzwi i dodać sub aktywny, ale jednak dlatego szukalem z nagłośnieniem infinity, zeby nie ingerować w system audio i byc zadowolonym z oryginalnego efektu..

Moze sub albo wzmacniacz nie daje pełnej mocy?

PS.
Basy slychac dopiero na głośności od ok. 60%, wczesniej jest dźwięk jakby basu w ogole jie bylo...

pspgame
Weteran
Posty: 419
Rejestracja: 24 maja 2020, 16:05
Lokalizacja: Polska
Twój samochód: 2.0 CRDi 6AT 4WD
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Wersja: TL
Paliwo: Diesel
Kolor: Czarny

Re: Audio

Post autor: pspgame » dzisiaj, 12:27

Jaką masz wersje oprogramowania ? Do pewnej wersji dźwięk był tragiczny, poprawili to w jakieś aktualizacji ale i tak "du...." nie urywa

Online
Berbel
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2025, 6:07
Lokalizacja: Tarnów
Twój samochód: 1.6 TGDi
Rok produkcji: 2018
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Paliwo: Benzyna
Kolor: Niebieski

Re: Audio

Post autor: Berbel » dzisiaj, 12:28

Wersję oprogramowania aktualizowałem w tym roku w lutym, wersja wlasnie z 02.2026

Robbyd
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 01 sie 2019, 7:16
Lokalizacja: Bydgoszcz
Twój samochód: 1.7 CRDI+wirus
Rok produkcji: 2015
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Diesel
Kolor: G

Re: Audio

Post autor: Robbyd » 3 min temu

Stojący tablet w tym roczniku jest, tak?

Online
Berbel
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2025, 6:07
Lokalizacja: Tarnów
Twój samochód: 1.6 TGDi
Rok produkcji: 2018
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat DCT
Paliwo: Benzyna
Kolor: Niebieski

Re: Audio

Post autor: Berbel » 2 min temu

Nie, ja mam rocznik 2018 z czerwca, przedlift

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu