Tucson TL
Wypadło z koła

Masz problem z układem kierowniczym lub zawieszeniem - Tucson TL? Napisz tutaj.
Julek

Re: Wypadło z koła

Post autor: Julek » 07 lis 2017, 18:54

Bicie jest bo właśnie wróciłem z Warszawy i zdążyłem jeszcze podjechać do Norauto. Czekam aż auto wjedzie. Oczywiście tym razem będę patrzeć na ręce.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Julek

Re: Wypadło z koła

Post autor: Julek » 07 lis 2017, 20:01

Wyważyli na nowo wszystkie koła. Na pytanie dlaczego spadły poprzednie, mechanik tylko wzdrygnął ramionami. Tym razem patrzyłem na ręce, wcześniej spryskiwał koła jakimś płynem i wycierał. Oczywiście za nic nie płaciłem.
Kurcze. Nawet tak prostej rzeczy nie można być pewnym, że została dobrze wykonana !
Wszystkiego trzeba dopilnowywać...
W lutym miałem robioną artroskopię kolana i poprosiłem aby odsłonęli mi zasłonkę. Przez pół godziny patrzyłem jak chirurg babra mi w kolanie. Zabieg się udał bo więzadła się naprawiły... Ale gdybym nie dopilnował...aż strach pomyśleć co by bylo.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

krisman

Re: Wypadło z koła

Post autor: krisman » 07 lis 2017, 20:31

Ja tam bym właśnie wtedy spaprał, nie lubię jak ktoś mi patrzy na ręce. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tucson
Autor
Posty: 2851
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:46
Lokalizacja: Poznań
Twój samochód: 1.6 GDI Style - Tour de Pologne
Rok produkcji: 2016
Napęd 4x4: Nie
Skrzynia: Manual
Wersja: TL
Paliwo: Benzyna
Kolor: Polar white
Kontakt:

Re: Wypadło z koła

Post autor: Tucson » 07 lis 2017, 20:47

oj oj krisman ;) a co myślisz o sobie gdy patrzysz jak w ASO wymieniają Ci olej? :)

krisman

Re: Wypadło z koła

Post autor: krisman » 07 lis 2017, 21:01

Kali ukraść krowę cnota, Kalemu ukraść, grzech

Awatar użytkownika
marcelini
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Twój samochód: Santa Fe
Napęd 4x4: Tak
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Kolor: white pearl

Re: Wypadło z koła

Post autor: marcelini » 07 lis 2017, 23:38

Julek pisze:
07 lis 2017, 20:01
(...) Przez pół godziny patrzyłem jak chirurg babra mi w kolanie. Zabieg się udał bo więzadła się naprawiły... Ale gdybym nie dopilnował...aż strach pomyśleć co by bylo. Obrazek
Wysłane przy użyciu Tapatalka
Niestety, nie każdemu dane skończyć medycynę...
Santa Fe CRDi 4 WD white pearl

viki2000

Re: Wypadło z koła

Post autor: viki2000 » 08 lis 2017, 7:46

Miałem identyczna sytuacje w tamtym roku, na szczęście koła jeszcze leżały w garażu. Pierwsze co to pomyślałem o braku odtłuszczenia , tym bardziej, że alu były nowe ze sklepu, gość się zapierał, a warsztat pewny i sprawdzony od lat. Przy mnie odtłuścił, nabił, jeszcze raz wyważył. Dla siebie już markerem zaznaczyłem gdzie były nabite.
Jakież było moje zdziwienie jak odważniki znów odpadły, niestety cała partia do reklamacji ponieważ odważniki też są chińskie, i dzielą się na lepsze i na gorsze jakościowo.

Kubar72
Twórca
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2017, 18:50
Lokalizacja: yy
Twój samochód: yyy
Napęd 4x4: Tak
Kolor: yyy

Re: Wypadło z koła

Post autor: Kubar72 » 09 lis 2017, 12:12

Julek pisze:
07 lis 2017, 20:01
W lutym miałem robioną artroskopię kolana i poprosiłem aby odsłonęli mi zasłonkę. Przez pół godziny patrzyłem jak chirurg babra mi w kolanie. Zabieg się udał bo więzadła się naprawiły... Ale gdybym nie dopilnował...aż strach pomyśleć co by bylo. Obrazek
bardzo dobrze, że patrzyłeś i pilnowałeś lekarza :D, jeszcze by jakąś szmatę zostawił i zaszył lu imadło :D i dopiero byłby problem.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu