Tucson TL
Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Masz problem z wnętrzem i jego wyposażeniem - Tucson TL? Napisz tutaj.
rav

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: rav » 25 sie 2017, 22:56

Jeśli chodzi Ci o post na forum Kodiaqa od użytkownika rafalhtc to jest to mój post(taki mam tak Nick:) )

Wysłane z Tapatalk


RedDevil

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: RedDevil » 25 sie 2017, 23:00

Chodziło mi o to, że ktoś cię uprzedził z darmowym orurowaniem. Oddał auto przed tobą.

rav

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: rav » 26 sie 2017, 8:53

A to tak. Niestety pewnie na Tucsa też mieli tą akcję i tak jak piszesz ktoś mnie uprzedził;(
Auto kupowałem w 2017 więc za późno od premiery.

Wysłane z Tapatalk


Awatar użytkownika
gdyl
Twórca
Posty: 139
Rejestracja: 02 paź 2016, 11:39
Lokalizacja: Kołobrzeg
Twój samochód: Tucson 1.6
Kolor: Czarny

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: gdyl » 26 sie 2017, 17:31

hehe pomyliłem się :P a ma ktoś zamontowane dodatkowo oryginalne stopnie boczne (podświetlane) (nr kat.: D7370ADE00) ?? Z chęcią bym zobaczył zdjęcia / filmik i jak to się sprawuje :) ?

mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: mexxmen30 » 29 gru 2017, 17:02

20171229_115905-800x600.jpg

Jak macie zamontowane oswietlenie tylnego rzedu siedzen, u mnie jakis partacz przykrecil je tak kolo 5 cm. od konca prowadnicy i cos mi sie wydawalo ze fotel powinien odsowac sie dalej do tylu odkrylem ze prowadnica haczy o lebek sroby ktorą dokrecono oswietlenie przekrecilem to na ostatni wolny otwor w tej prowadnicy bo nie starczylo wiecej kabla, a powinno chyba to byc jeszcze dalej za orginalnym ogranicznikiem siedzenia! Teraz zrobilo sie wygodnie za kierownica. Sprawdzi ktos jak to jest u was bo i tak to dam do poprawy przy najblizszej wizycie w servisie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

firefighter1
Twórca
Posty: 129
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:15
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: 1.6 GDI Style
Kolor: Silver
Kontakt:

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: firefighter1 » 01 sty 2018, 17:02

mexxmen30 pisze:
29 gru 2017, 17:02
20171229_115905-800x600.jpg
Jak macie zamontowane oswietlenie tylnego rzedu siedzen, u mnie jakis partacz przykrecil je tak kolo 5 cm. od konca prowadnicy i cos mi sie wydawalo ze fotel powinien odsowac sie dalej do tylu odkrylem ze prowadnica haczy o lebek sroby ktorą dokrecono oswietlenie przekrecilem to na ostatni wolny otwor w tej prowadnicy bo nie starczylo wiecej kabla, a powinno chyba to byc jeszcze dalej za orginalnym ogranicznikiem siedzenia! Teraz zrobilo sie wygodnie za kierownica. Sprawdzi ktos jak to jest u was bo i tak to dam do poprawy przy najblizszej wizycie w servisie.
Łomatko! co to jest?? nawet nie chcę znać ceny tej diody :). Jak dla mnie wodotrysk, chyba że drobne z kieszeni wypadną i wtedy nie trzeba latarką z tele sobie świecić. Ale kto bogatemu zabroni.

mexxmen30
Mistrz
Posty: 796
Rejestracja: 05 gru 2017, 20:04
Lokalizacja: Śląsk
Twój samochód: TUCSON 1.6GDI Style
Kolor: White Sand

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: mexxmen30 » 02 sty 2018, 18:16

Dostalem je w cenie jak bys raczyl zauwazyc zdjecie robione z lampa blyskowa to dlatego swiatlo niebieskie z diody wyszlo slabo.

firefighter1
Twórca
Posty: 129
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:15
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: 1.6 GDI Style
Kolor: Silver
Kontakt:

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: firefighter1 » 03 sty 2018, 22:10

Nie chodziło mi o jakość światła ale o tą konstrukcję i samą diodę. Myślałem, że tam montują jakąś listwę ledową, która równomiernie rozkłada światło. Takiego cuda się nie spodziewałem. Darowanemu nie patrzy się w zęby ;)

Tommy
Weteran
Posty: 219
Rejestracja: 10 wrz 2018, 16:42
Lokalizacja: Silesia
Twój samochód: 1.7 CRDi 7DCT
Kolor: Black Phantom

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: Tommy » 11 wrz 2018, 17:07

Panowie, jak to jest z tym oswietleniem podlogi z przodu? Mam zrobione niebieskie led, ale one swieca tylko podczas otwierania drzwi. Sadzilem ze mozna wlaczyc to razem z gornym oswietleniem sufitowym np podczas postoju. Da rade to zrobic czy to wlasnie na tym polega ze swieci jak wchodzisz do auta?

Pawsos
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 29 wrz 2018, 11:23
Lokalizacja: Warszawa
Twój samochód: 1.6 GDI Comfort
Kolor: Biały

Re: Opcje dodatkowe - oświetlenie podłogowe

Post autor: Pawsos » 02 lis 2018, 16:56

Na forum mamy instrukcje montażu oświetlenia podłogowego. Jak myślicie, samodzielny montaż to utrata gwarancji?

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu