Wypad na weekend

Luźne tematy o wszystkim co nie jest związane z Hyundai Tucson.
krisman

Re: Wypad na weekend

Post autor: krisman » 28 maja 2017, 23:01

Woda wczoraj była zdecydowanie przyjemniejsza, dzisiaj to był górski potok w kwietniu ;) I tak wlazłem cały ze trzy razy :shock:
@Scooter, ciekaw jestem czy zaliczyłeś w powrotnej "tragikorek" na S3-makabra. Ja wjeżdżałem już i na wiadukcie zauważyłem, że wszystko stoi hen daleko, dalekooo no i łamiąc podwójną ciągłą udało mi się zawrócić. Dyla na Wolin i w Recławiu "turystyczną na Stepnicę, dalej przez Park Technologiczny i luz blues do samego Dąbia :)

krisman

Re: Wypad na weekend

Post autor: krisman » 28 maja 2017, 23:08

Julek pisze:
28 maja 2017, 21:30
Gdzie ci mężczyźni?
Fakt, po kąpieli w Bałtyku który ma 11* mało co zostaje z męskości :lol: :D :mrgreen:

Julek

Re: Wypad na weekend

Post autor: Julek » 28 maja 2017, 23:09

Krisman, pewnie nie miałeś hotspota włączonego w komórce. Zdaje się, że nasza navi wylapuje tego typu zdarzenia na drodze i wczesniej o nich informuje. Ja wprawdzie sam jeszcze tego nie przetestowalem.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

krisman

Re: Wypad na weekend

Post autor: krisman » 29 maja 2017, 0:08

Najpierw trzeba włączyć :D A nasza navi aktualnością map nie grzeszy, muszę ją w końcu zaktualizować, to może będzie trochę lepiej. Miałem włączoną w drodze nad morze i pokazała dwa wypadki bezbłędnie i info też było więc to akurat działa. Hotspot łączy się automatycznie i działa świetnie z aplikacją.

Awatar użytkownika
Scooter80
Weteran
Posty: 231
Rejestracja: 03 lis 2016, 19:48
Lokalizacja: Szczecin
Twój samochód: Tucson 1.6 GDI Comfort
Kolor: Mircon Grey

Re: Wypad na weekend

Post autor: Scooter80 » 29 maja 2017, 15:17

Kuzynka wcześniej wracała z nad morza to mnie ostrzegła o korku na Parłówku. Więc pojechałem przez Golczewo i potem przez Park Technologiczny do Dąbia. Spalanie 5,9 wg kompa....

Julek

Re: Wypad na weekend

Post autor: Julek » 04 cze 2017, 19:52

Koledzy i Koleżanki, zachęcam do "dokumentowania" wyjazdów zdjęciami :)
Może jakiś Tucson na plaży ?
Tym czasem na zdjęciu dwie maszyny, czyścioch - parowy z Wolsztyna i brudas - benzynowy - tak turystycznie :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ
Żarówki LED do samochodu