Kola do Tucsona - dylematy

Nie wiesz jakie opony kupić? Masz problem z przeniesieniem napędu - daj znać tutaj.
Awatar użytkownika
marcelini
Weteran
Auto: Tucson
Kolor: Micron Grey

Re: Kola do Tucsona - dylematy

Post autor: marcelini » 30 lis 2017, 23:01

Nie kuś....
W momencie zakupu auta powinienem wyłączyć wszystkie internety i żyć w nieświadomości że lepszej oferty od mojej nie było. Niestety, tak się nie da. Świat idzie do przodu... Najlepszy przykład? Ponoć ktoś ma nową wersję radia z androidem, i nie trzeba kombinować z mirrorem. No i? Doupa, trudno.
Ja zaryzykowalem i założyłem zimę bez czujników. Pomału odbija mi się to czkawką, bo miała być mała ikonka, a mam cały panel na żółto. I teraz kolejny dylemat skąd wziąć czujniki. Serwis? Drogo. A powiedziałem sobie, że nie dam dziadom się napaść. Allegro? Jest jeszcze alli. Ponoć ktoś z forum kupił i działają, sam sprawdzałem i oferty są atrakcyjne. 250 za komplemet to nie 600. Ale... No właśnie...
Reasumując...
Każdy ma prawo do wyboru. Najważniejsze, żeby się z tym wyborem dobrze czuć. I walić resztę... I translator się nie pomylił :lol:
Tucson 2.0 CRDi 6MT 2WD Style

wrobel

Post autor: wrobel » 30 lis 2017, 23:13

bartosz.m pisze:
30 lis 2017, 17:46
Moim marzeniem od dziecka było kupienie za 769,99. Dlatego nie kupiłem w ASO
Spodziewałem się bardziej merytorycznej odpowiedzi... Np. tak kupiłem droższe czujniki firmy X, bo są lepszej jakości, bo bateria trzyma 10 zamiast 5 lat, bo OEMy się psują, a te nie... itd. Pamiętaj, że często zamienniki renomowanych firm są lepszej jakości od fabrycznych (patrz tarcze, klocki, wycieraczki...)

Awatar użytkownika
bartosz.m
Forumowicz
Auto: Tucson, 1.7 CRDI 141KM 7DCT,STYLE, 2WD, PANORAMA
Kolor: Polar White

Post autor: bartosz.m » 30 lis 2017, 23:43

Będę pamiętał! Obiecuję !

Awatar użytkownika
bartosz.m
Forumowicz
Auto: Tucson, 1.7 CRDI 141KM 7DCT,STYLE, 2WD, PANORAMA
Kolor: Polar White

Post autor: bartosz.m » 30 lis 2017, 23:46

Marcel te moje w linku są podobno bardzo ok. Poza tym ja kupowałem całe koła w tej firmie , felgi ATT , Nokian WR SUV3 i te czujniki. Pewnie bym olał też czujniki , ale kupowałem przez allegro i 10 min zajęło mi zrobienie rat 0% przez nich. Także mam 20 rat po 270 chyba a nie ponad 5 tys na raz.

Awatar użytkownika
marcelini
Weteran
Auto: Tucson
Kolor: Micron Grey

Post autor: marcelini » 01 gru 2017, 0:09

Ale luz, każdy orze jak może, że zacytuję Marka Wahlberga, gdy mu wykopali ostatniego transrormersa z pola :lol:
Co nie zmienia faktu, że wkurza polityka producentów, narzucajaca bez opcji wyboru rozwiązania, co do których nikt nie może dokonać wyboru czy je chce, czy odrzuca.
Ale najgorsze jest to, że jesteśmy oceniani, jak chcemy dostosować auta do swoich potrzeb nawet wtedy, gdy powyższe wiąże się z rozwiązaniami niekoniecznie w zgodzie z polityką producenta, nie pozostawiając zbyt wiele pola manewru nawet w te aspekty, które nie mają żadnego wpływu na funkcjonowanie auta.
Tucson 2.0 CRDi 6MT 2WD Style

viki2000

Post autor: viki2000 » 01 gru 2017, 21:13

Ja w pierwszej chwili miałem nie kupować czujników. Ale jak ktoś napisał, że to wcale nie tylko kontrolka się świeci, a Marcelini wyżej pisze, że pół panelu mu mruga, to nie mogło być inaczej jak zmiana decyzji. Szczęśliwie udało się kupić nowe oryginały shredera za 510 zł z wysyłką na allegro, ale to jednostkowe przypadki. Te z alli też działają jak ktoś pisał.

prodarek
Weteran
Auto: TUCSON 1.6 GDI STYLE
Kolor: SAND WHITE

Post autor: prodarek » 07 gru 2017, 2:46

Zapowiadają się zajebiste koła mam nadzieję że będą pasować do tucsona.

http://www.sportwheels.pl/Kolejna-nowos ... 54415.html

prodarek
Weteran

Post autor: prodarek » 07 gru 2017, 12:16

GMP Italia Katana will be available also for Hyundai, Darek :). During next year It'll be certified for many car manufacturers!

Obrazek

Obrazek

No to mega 18 sobie będzie można sprawić...

krisman

Post autor: krisman » 07 gru 2017, 12:43

One już są, kolega ma takowe w X-trail (pierwszy wzór od lewej)

prodarek
Weteran

Post autor: prodarek » 07 gru 2017, 13:09

Jakieś inne muszą być bo tych nie ma jeszcze dostępnych w sprzedażny.

ODPOWIEDZ